Obchodný manažér pre divíziu kompresorov

IDEAL - Trade Service, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavská 76, 911 05 Trenčín
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
brutto plat + provízie za predaj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prieskum a analýza trhu
- vyhľadávanie nových zákazníkov
- aktívny predaj produktov a služieb systémov stlačeného vzduchu
- uzatváranie zmlúv, príprava ponúk a prezentácií
- obchodné a technické rokovania s klientmi v rámci SR
(región stred a východ Slovenska)
- technická a obchodná podpora stálym zákazníkom
- rokovania so zahraničnými investormi, manažmentom podnikov
- udržiavania dlhodobých obchodných vzťahov
- riadenie a motivácia siete distribútorov
- vyhodnocovanie a analýza svojej obchodnej aktivity

- zázemie v stabilnej a úspešnej spoločnosti s mladým kolektívom
- náročnú, ale i zaujímavú prácu v obchodnej a technickej oblasti
kompresorovej techniky
- neustály odborný a profesionálny rast formou školení a tréningov
- sloboda organizovania svojho pracovného času - dôležité sú výsledky
- vysokokvalitný produkt a služby
- priama podpora najvyššieho vedenia
- služobný automobil (aj na súkromné účely)
- služobný telefón, notebook
- neobmedzený príjem a istá budúcnosť pri dosahovaní očakávaných výsledkov

Spoločnosť IDEAL-Trade Service chce svoj profesionálny tím rozšíriť o ďalšieho obchodníka, pretože východ a stred Slovenska predstavuje veľký potenciál pre expanziu. V tomto prípade sa nejedná o typickú prácu "priekopníka", od ktorého sa očakáva len získavanie nových klientov. V počiatočnej fáze v tejto pozícií sa budete môcť oprieť o dopyt už existujúcich zákazníkov a podporu vašich kolegov. Napriek tomu bude vašou úlohou aj získavanie nových klientov.
Ak je pre vás práca obchodníka stále výzva a rád cestujete, stretávate sa so zaujímavými ľudmi a ste bežec na dlhé trate a máte vážny záujem byť zaradený do výberového konania, zašlite nám váš životopis.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2017 (ostáva ešte 37 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

je výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- organizačné schopnosti
- vysoké pracovné nasadenie, dynamickosť
- samostatnosť a ochota cestovať
- technická zdatnosť, logické myslenie
- skúsenosti s predajom výhodou - nie je však nutnou
podmienkou
- preukázateľne výsledky z predchádzajúcej pracovnej
činnosti
- VŠ, možno i SŠ vzdelanie technického smeru, najlepšie
elektro, strojárenstvo

Obchodná spoločnosť zaoberajúca sa dodávkami technologických celkov a chemikálií pre povrchové úpravy a kompresorov pre stlačený vzduch.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Bratislavská 553/76
911 05 Trenčín

Kontakt

ID: 676440   Dátum zverejnenia: 3.3.2017