Nákupca

IDEAL Automotive Malacky, s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná 6000, 901 01 Malacky
Termín nástupu
ASAP
2 200 EUR/mesiacZákladná mzda je od 2.200,- eur ,finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• nákup všetkého drobného majetku, nepriameho výrobného materiálu a ostatných nákupov a služieb;
• príjem, výdaj a evidenciu ochranných pomôcok a kancelárskych potrieb;
• vykonáva inventarizáciu zásob spotrebného materiálu, náhradných dielov a náradia na skladoch;
• doplnenie a správne vedenie evidencie bezpečnostných listov používaných chemických látok a prípravkov.
• zabezpečenie a správne vedenie evidencie dodávateľov, komunikáciu s dodávateľmi a spracovania hodnotenie dodávateľov;
• priebežné informovanie dodávateľa o ich hodnotení;
• priebežné hľadanie nových príležitostí u alternatívnych dodávateľov;
• vedenie menších výberových konaní s dodávateľmi.
• vybavovanie objednávok všetkého drobného majetku, nepriameho výrobného materiálu, ostatných nákupov a nákupu služieb;
• vedenie a vykonávanie výberových konaní na nákup drobného majetku, nepriameho výrobného materiálu, ostatných nákupov a nákupu služieb;

Odborné školenia a kariérny rast
Kvartálne bonusy
Istota v zamestnaní
Zázemie stabilnej spoločnosti
Pracovná zmluva na dobu neurčitú
Ostatné benefity budú prezentovane na osobnom stretnutí

Prosíme uchádzačov aby nám svoje životopisy zasielali aj v nemeckom jazyku alebo v anglickom jazyku.
V prípade veľkého počtu uchádzačov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Váš životopis budeme evidovať v súlade so súhlasom na spracovanie osobných údajov po dobu jedného roka.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Prax v odbore min. 1 rok
Znalosť systému SAP
Dôslednosť
Precíznosť
Samostatnosť
Lojálnosť
Schopnosť pracovať pod stresom

Spoločnosť Ideal Automotive s.r.o. je medzinárodným systémovým dodávateľom a partnerom pre vývoj v oblasti automobilového priemyslu. Je špecialistom v oblasti obloženia batožinového priestoru. Vynikáme vysokou úrovňou kvality, odbornosti a flexibility. Na tomto sa podieľa viac ako 4000 zamestnancov v 16 pobočkách po celom svete. Najvyšším cieľom našich motivovaných zamestnancov je spokojnosť zákazníka.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľubica Boškovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 4733630  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac