Operátor vo výrobe

IDEAL Automotive Malacky, s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná 5471, Malacky
Termín nástupu
02.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha výrobnej linky, kompletizácia dielov
Montáž komponentov podľa vopred zadaných postupov a pokynov
Vykonávanie pracovných činnosti v súlade s prevádzkovou dokumentáciou - pracovnými a kontrolnými návodkami, kusovníkmi, baliacimi predpismi, prevádzkovými parametrami strojov
Vykonávanie činnosti, na ktorú ste vopred zaučený a preškolený
Dodržiavanie výrobnej dokumentácie
Práca vhodná pre mužov aj ženy

Moderné a nové montážne a pracovné linky
Dlhodobá a stabilná práca na hlavný pracovný pomer
Zaučenie a preškolenie
Stravovanie vo vlastnej jedálni
3 mesačná skúšobná doba následne doba neurčitá
Práca v dvojzmennej a trojzmennej prevádzke

V prípade veľkého počtu uchádzačov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Váš životopis budeme evidovať v súlade so súhlasom na spracovanie osobných údajov po dobu jedného roka.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2017 (ostáva ešte 53 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, spoľahlivosť, dôkladnosť, tímový duch

Spoločnosť Ideal Automotive s.r.o. je medzinárodným systémovým dodávateľom a partnerom pre vývoj v oblasti automobilového priemyslu. Je špecialistom v oblasti obloženia kufru a podlahových zostáv. Vynikáme vysokou úrovňou kvality, odbornosti a flexibility. Na tomto sa podieľa viac ako 4000 zamestnancov v 16 pobočkách po celom svete. Najvyšším cieľom našich motivovaných zamestnancov je spokojnosť zákazníka.

Priemyselná 5471
901 01 Malacky

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Denisa Uhlárová
Tel.: +421 343235221
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2822118   Dátum zverejnenia: 22.11.2016