Údržbár - Elektrikár

IDEAL Automotive Malacky, s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná 5471, Malacky
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie chodu výrobných zariadení po technickej stránke, časť elektro.
Zavedenie a zabezpečenie kontinuálnej údržby strojov
Odborné riešenia elektrotechnických problémov zariadení, odborná realizácia údržby, opráv strojov a technických zariadení prevádzky
Vedenie dokumentácie o prevádzke zariadenia, pravidelné spracovanie a odovzdávanie požiadaviek na zabezpečenie náhradných dielov
Spolurozhodovanie o umiestnení technických zariadení a zabezpečenie uvedenia do prevádzky
Optimalizácia priebehu výroby, návrhy optimalizácie vrátane realizácie
Kontrola dodržiavania bezpečnosti používaného zariadenia

Práca v mladom dynamickom kolektíve
Odborné školenia a kariérny rast
Istota v zamestnaní
Zázemie stabilnej spoločnosti

V prípade veľkého počtu uchádzačov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Váš životopis budeme evidovať v súlade so súhlasom na spracovanie osobných údajov po dobu jedného roka.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

SOU elektrotechnického smeru s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) a
Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Odborná spôsobilosť podľa vyhlášky č. 508/2009 Z.z. § 22
Skúsenosti s programovaním SIEMENS STEP 7 - výhodou
Skúsenosti s programovaním robotov ABB IRC 5 - výhodou
Organizačné schopnosti, technické a analytické myslenie, samostatnosť, spoľahlivosť, tímový duch

Spoločnosť Ideal Automotive s.r.o. je medzinárodným systémovým dodávateľom a partnerom pre vývoj v oblasti automobilového priemyslu. Je špecialistom v oblasti obloženia kufru a podlahových zostáv. Vynikáme vysokou úrovňou kvality, odbornosti a flexibility. Na tomto sa podieľa viac ako 4000 zamestnancov v 16 pobočkách po celom svete. Najvyšším cieľom našich motivovaných zamestnancov je spokojnosť zákazníka.

Priemyselná 5471
901 01 Malacky

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Denisa Uhlárová
Tel.: +421 343235221
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2816441   Dátum zverejnenia: 17.11.2016