Materiálový disponent - oddelenia logistiky s aktívnou znalosťou NJ

IDEAL Automotive Malacky, s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná 5471, Malacky
Termín nástupu
01.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za administratívne úkony v oblasti logistiky a administratívy
- komunikácia s externými a internými klientmi
- zodpovednosť za komunikáciu s dodávateľmi tovaru
- zodpovednosť za komunikáciu s odberateľmi (telefonicky, emailom, vrátane podávania všeobecných informácií, zanechávania a delegovania odkazov)
- zodpovednosť za komunikáciu s dopravcami
- riadenie a koordinácia práce vodičov, koordinovanie harmonogramu nakladania a vykladania prepravovaného tovaru
- monitorovanie polohy prepravných vozidiel, komunikácia s vodičmi
- evidencia tovaru v príslušnom systéme spoločnosti
- spracovanie agendy súvisiacej s prepravou, koordinácia a kontrola plnenia objednávok
- operatívne riešenie zmien a reklamácií

- práca v mladom, dynamickom kolektíve
- priestor pre osobný a profesijný rast
- možnosť jazykového vzdelávania

V prípade Vášho záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite Váš štrukturovaný životopis na e -mailovú adresu p.lunak@ideal-automotive.com. V prípade, že Vás nebudeme kontaktovať do troch týždňov od prijatia Vášho životopisu, bola v prvom kole výberového procesu daná prednosť inému kandidátovi.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2016 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Fakturácia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť Ideal Automotive Malacky, s .r. o. je systémovým dodávateľom dielov pre automobilový priemysel. Sme nemeckou neustále sa rozrastajúcou spoločnosťou , ktorá vyvýja, dodáva a zpracovává kobercové diely k obkladu batožinových priestorov a podláh osobných automobilov. Medzi našich kľúčových zákazníkov patria spoločnosti Audi, BMW, Mercedes, VW, Opel, Škoda.

Priemyselná 5471
901 01 Malacky

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2639292   Dátum zverejnenia: 19.9.2016