Java Developer

ICZ Slovakia a. s.

Trenčín, Žilina, Liptovský Mikuláš alebo Prievidza, okres Liptovský Mikuláš, okres Žilina, okres Prievidza, okres Trenčín
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vývoj, analýza a upgrade portálových a webových systémov na J2EE platforme (front aj back-end, formuláre, nové moduly, integrácia s ďalšími komponentmi)
• vývoj a kastomizácia nad produktmi tretích strán
• rozširovanie, prispôsobovanie a implementácia riešení
• údržba programových častí
• tvorba dokumentácie

• dlhodobá a stabilná pracovná pozícia
• motivujúce finančné ohodnotenie v závislosti od dosiahnutých výsledkov
• možnosť čerpania príspevku na kultúru a šport
• jazykové kurzy priamo na pracovisku
• odborné školenia a kurzy
• pružný pracovný čas
• spoločnosťou podporovaný osobný rast

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
Java EE - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

• predchádzajúca prax na podobnej pozícii je podmienkou
• skúsenosti v programovaní na JavaServer Faces Framework alebo Spring MVC
• znalosť Spring Framework alebo Enterprise JavaBeans 3.0
• základy programovania SQL databáz
• skúsenosti s administráciou aplikačných serverov výhodou
• samostatnosť a zodpovednosť

Významný dodávateľ informačných technológií a systémový integrátor ponúka širokú paletu služieb od konzultácií cez dodávky informačných systémov až po úplné prevzatie siete do zverenej správy. Dodávkovo pokrýva oblasti aplikačného softvéru, bezpečnosti a infraštruktúry, najmä v odvetviach verejnej správy, zdravotníctva, obrany, dopravy, financií, výroby, logistiky a bankovníctva.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 893801  Dátum zverejnenia: 16.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou