Junior .NET vývojar webových aplikácii

ICP Integrated Computer Programs, s.r.o.

Miesto práce
Dolné Rudiny 1, 010 01 Žilina, okres Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

samostatná tvorba funkčných častí systémov na základe analýz a konzultácii s tímovými kolegami. Šablónovitá práca pomocou firemného frameworku, ktorý je založený na technologiach: .Net, SQL databáza a JavaScript.

Ponúkame zaujímavú práca s novými technológiami, na dlhodobých projektoch, prácu v príjemnom tíme, flexibilnú pracovnú dobu. Firemný sociálny program.

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu.
Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne našej spoločnosti súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise.
Kontaktná osoba: Ľubomír Fábik 0905 260 737

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

.NET - Pokročilý
ASP.NET - Pokročilý
C# - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Základne znalosti práce s Visual Studiom, znalosť fungovania webového prostredia. Skúsenosti práce s JavaScriptom a SQL databázou.
V prípade slabších znalosti niektorej z uvedených technológií poskytneme doškolenie a priestor na doplnenie znalosti.

Spoločnosť ICP sa už viac ako 20 rokov špecializuje na vývoj softvérových aplikácii pre správy a údržby ciest. Nosným projektom je práca na moduloch informačného systému ORIS. ORIS je zaujímavý všestranný systém. Okrem ekonomiky, integrovaného GIS a mobilných aplikácii rieši celý rad ďalších technických a softvérových vychytaviek . Našimi zákazníkmi sú všetky správy a údržby ciest v SR.
ID: 1832068  Dátum zverejnenia: 21.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou