Pracovník cestovní kanceláře

IC Tour s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká

Budete připravovat nabídky na služební cesty českých a slovenských firem. Nabídky jsou tovřeny balíčky cestovních služeb na základě požadavků zástupců (z oblasti nákupu, marketingu, řízení lidských zdrojů...). Tyto balíčky služeb pokrývají potřeby našich korporátních zákazníků - služební cesty, výjezdní zasedání managementu, teambuildingy, skupinové cesty úspěšných realizačních a prodejních týmů aj.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • znalost ovládání rezervačních systémů GDS Amadeus/Galileo
  • ŘP sk.B
  • ovládání anglického jazyka slovem i písmem
  • dovednosti při práci využívat běžných kancelářských sw (MS Office a srovnatelné)
  • dovednosti pracovat s firemními informačními systémy

Výhodou bude, pokud budete umět

  • ovládání dalšího světového jazyku (španělština, němčina nebo portuglaština výhodou)

Co vám můžeme nabídnout

Jste ambiciózní a při tom týmová hráčka či hráč? Chcete být součástí úspěšného týmu? Komunikujete denně anglicky? V tom případě jste správná kandidátka pro náš tým. Naše služby vyvíjíme a realizujeme pro celopu ČR a SR z naší nové kanceláře v centru Uherského Hradiště. Jsme tým tvořený lidmi napříč generacemi a díky tomu duševně velmi mladý. Máme pojmenovanou, prodiskutovanou a hlavně živou a jasnou firemní kulturu. Maminkám nabízíme volnější pracovní dobu a podporu její role v rodině.

Požadavky na vzdělání a praxi:

• tuzemská střední nebo vysoká škola v oboru ekonomie nebo cestovního ruchu
• praxe v tuzemských a/nebo zahraničních v prodejních týmech v oblasti cestovního ruchu
• zkušenosti a znalosti v projektových činnostech, v tvorbě a vedení týmů
• Autentické zkušenosti z cestování v zahraničních destinacích

Činnosti a odpovědnosti:

• Komunikace se zákazníky
• komunikace s partnery v zahraničí
• příprava podkladů ke kalkulacím cenových nabídek jednotlivých produktů
• kalkulace a tvorba obchodních nabídek
• odpovědnost za řízení a snižování nákladů a řízení lidských vztahů ve společnosti
• vedení hlavních provozních a podpůrných procesů společnosti
• podíl na zlepšování všech firemních procesů

Osobnostní předpoklady:

• kandidát by měl být vyzrálá, věrohodná osobnost s jasně strukturovanými prioritami
• kandidát musí být schopen formulovat a naplňovat vize
• komunikativní kandidát s vůdčími předpoklady, schopný zvládat krizové situace
• nadšený, sebevědomý a čestný

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
ID: 2913231  Dátum zverejnenia: 30.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.