Retušér

IC - AUMONT, s.r.o.

Automobilová ulica 1, 917 01 Trnava, Trnavský kraj, okres Trnava
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
od 750

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kandidáti opravujú vozidlá na špecializovaných častiach linky. Nie
je to minútový takt, ale tiež musia do určitého času opraviť
vozidlo. Vyžaduje sa zodpovednosť, spoľahlivosť, schopnosť učiť sa
nové veci.

- zabezpečené ubytovanie
- príplatok za nočnú prevádzku
- osobné ohodnotenie
- skupinové ohodnotenie
- zabezpečené stravovanie
- poskytovanie záloh v pravidelných intervaloch
- 13.plat

Spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita, precíznosť, zmysel pre detail organizačné schopnosti, tímová spolupráca, zodpovedný prístup k práci
Schopnosť pohotovo reagovať a riešiť vzniknuté problémy, analytické a technické myslenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

spoločnosť pôsobí v automobilovom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

SŠ vzdelanie v odbore elektromechanik, elektrotechnik alebo automatizácia Platné Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na činnosť na elektrických zariadeniach §21 vyhlášky č. 508/2009 Z.z. Prax v oblasti opráv strojov a liniek vítaná

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- flexibilita nástupu
- ochota manuálne pracovať
- odolnosť voči stresu
- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav
- možnosť prestupu do kmeňového stavu
- skúsenosť v automobilovom priemysle výhodou

Spoločnosť vykonáva činnosť agentúry dočasného zamestnávania na základe platného povolania od UPSVaR.
Navštívte nás na www.ic-aumont.sk
Spolupráca s nami Vám zaistí:
- koordinátora, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1510880  Dátum zverejnenia: 8.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 750