Údržbár

IC - AUMONT, s.r.o.

Miesto práce
Automobilová ulica 1, 917 01 Trnava, Trnavský kraj
Termín nástupu
IHNEĎ
Ponúkaný plat (brutto)
od 823

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Vykonávať údržbu strojov a zariadení

* Diagnostikovať pokazené zariadenia, zabezpečovať opravy a vylepšenia zariadení a strojov

* Vykonávať preventívnu údržbu na všetkých typoch zariadení

* Realizovať činnosti pre zabezpečenie správneho spustenia inštalácií po ukončení prevencie

* Podieľať sa na vypracovávaní preventívnych plánov

* Vykonávať a analyzovať rôzne skúšky a merania na zariadeniach

* Zúčastňovať sa na posilnení dokončovacích prác podľa potrieb prevádzky

* Vykonávať alebo spolupracovať aj pri iných prácach súvisiacich s činnosťami a prácami na údržbe výrobnej prevádzky Montáž

* Pri práci sa riadiť internými predpismi spoločnosti a dodržiavať predpisy BOZP.

- zabezpečené ubytovanie
- príplatok za nočnú prevádzku
- osobné ohodnotenie
- skupinové ohodnotenie
- zabezpečené stravovanie
- poskytovanie záloh v pravidelných intervaloch
- 13.plat

Spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita, precíznosť, zmysel pre detail organizačné schopnosti, tímová spolupráca, zodpovedný prístup k práci
Schopnosť pohotovo reagovať a riešiť vzniknuté problémy, analytické a technické myslenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

spoločnosť pôsobí v automobilovom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

SŠ vzdelanie v odbore elektromechanik, elektrotechnik alebo automatizácia Platné Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na činnosť na elektrických zariadeniach §21 vyhlášky č. 508/2009 Z.z. Prax v oblasti opráv strojov a liniek vítaná

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy

Počet rokov praxe

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- flexibilita nástupu
- ochota manuálne pracovať
- odolnosť voči stresu
- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav
- možnosť prestupu do kmeňového stavu
- skúsenosť v automobilovom priemysle výhodou

Spoločnosť vykonáva činnosť agentúry dočasného zamestnávania na základe platného povolania od UPSVaR.

Navštívte nás na www.ic-aumont.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

IC-AUMONT, s.r.o.
Sov. hrdinov 200
089 01 Svidník
ID: 1510880   Dátum zverejnenia: 3.6.2016