Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Vodič vysokozdvižného vozíka - nástupný bonus 100Eur*-ubytovanie zdarma

IC - AUMONT, s.r.o.

Miesto práce
Jána Jonáša 1 3, Devínska Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
1 241,5 - 1 750 EUR/mesiaczákladná mzda 1241,50 Eur/mesiac + príplatky za nočnú, poobednú prevádzku, osobné ohodnotenie, dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame záujemcom o zamestnanie prácu vodiča vysokozdvižného vozíka, v prípade skončenia platnosti preukazu na VZV, platné papiere a školenie zabezpečíme.

- osobné ohodnotenie
- dochádzkový bonus
- dlhodobé dočasné pridelenie
- prestup do kmeňového stavu
- zabezpečené ubytovanie
- príspevok na ubytovanie za každú odpracovanú hodinu základného fondu
- príspevok na zmluvnú dopravu vo výške 50%

Informácie o výberovom konaní

www.ic-aumont.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

spoločnosť pôsobí v automobilovom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

- prax vo vedení VZV výhodou

Spoločnosť vykonáva činnosť agentúry dočasného zamestnávania na základe platného povolania od UPSVaR.
Navštívte nás na www.ic-aumont.sk
Spolupráca s nami Vám zaistí:
- koordinátora, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1145770  Dátum zverejnenia: 30.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 241,5 EUR/mesiac