Define your career today.
Explore opportunities now.
Primary job category
Finance
Place of work
Apollo II, Mlynske Nivy 49, Bratislava
Contract type
full-time

Senior Finančný Analytik

Popis pracovného miesta

IBM Finance centrum je neoddeliteľnou súčasťou spoločnosti IBM a zahŕňa všetky krajiny a obchodné oddelenia. Sme považovaní za kľúčového hráča pre úspech našej spoločnosti a strategického finančného poradcu pre business. Podporujeme inovatívne myslenie, poskytujeme príležitosti na vzdelávanie a rozvoj. Podporujeme integráciiu do našej organizácie a kladieme veľký dôraz na rozvoj zamestnancov a kariérny rast.

Náplň práce:
• Plánovanie a kontrola výnosov a nákladov
• Príprava finančných analýz pre dosiahnutie hospodárskych cieľov
• Príprava finančných reportov pre management a podpora business lídrov
• Podieľanie sa na tvorbe finačného plánu a navrhovanie riešení na dosahovanie stanovených cieľov
• Podpora účtovných uzávierok
• Sledovanie kľúčových ukazovateľov a navrhovanie alternatív a odporúčaní pre business rozhodnutia

Požiadavky a osobnostné predpoklady:
• Min. 3 roky skúseností v oblasti financií (controlling, reporting, business intelligence), skúsenosť z medzinárodnej spoločnosti je výhodou
• Vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania
• Plynulá angličtina
• Skúsenosti s pokročilými funkciami MS Excel, skúsenosť s SQL výhodou
• Silné logické a analytické schopnosti, výborné komunikačné, organizačné a prezentačné schopnosti, tímový hráč, proaktívny prístup

Aké benefity ponúkame:

FINANCIE
• Atraktívne ohodnotenie
• Špeciálne IBM zľavy
• Diners club – súkromná kreditná karta
• Gastro lístky
• Príspevok na dôchodkové poistenie
• Bonus za odporučenie nového zamestnanca

OSOBNÉ BENEFITY
• Flexibilný pracovný čas
• Možnosť práce z domu (home office)
• Atraktívny well-being program
• Tri dni dovolenky navyše
• Atraktívna poloha v meste – Tower 115
• Parkovacie miesta pre autá a bicykle

ZDRAVOTNÉ
• Súkromné zdravotné zariadenie
• Životné poistenie
• Tri dni voľna na zotavenie bez lekárskeho potrvdenia (self-recovery)
• 100% finančná kompenzácia počas obdobia práceneschopnosti

TVOJ ROZVOJ
• Ponuka kvalitného vzdelávania (externé/interné kurzy a školenia)
• Moznosť dlhodobej spolupráce a profesionálneho rastu
Additional information
IBM is committed to creating a diverse environment and is proud to be an equal opportunity employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, gender, gender identity or expression, sexual orientation, national origin, genetics, disability, age, or veteran status.
ID: 3032691  Dátum zverejnenia: 9.11.2017