Fakturant

IBL Software Engineering, spol. s r.o.

Miesto práce
Galvaniho 17/C, Bratislava
Termín nástupu
12.06.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vystavovanie a spracovanie odberateľských faktúr
- Vystavovanie faktúr vrátane proforma faktúr k preprave zásielok a na colné konania
- Zodpovednosť za správnosť vystavených faktúr z pohľadu legislatívy
- Evidencia faktúr a ich úhrad
- Komunikácia so zákazníkmi (vrátane urgovania nezaplatených faktúr)
- Odsúhlasovanie stavu pohľadávok
(nevyhnutnou podmienkou sú znalosť zákona o dani z pridanej hodnoty a praktické skúsenosti s vystavovaním faktúr za softvérové služby do zahraničia, aj mimo EU)

Spracovanie dodavateľských faktúr
- Komunikácia s dodávateľmi vrátane odsúhlasovania stavu záväzkov

Sumarizácia dokladov na spracovanie účtovníctva

Komunikácia s daňovým úradom

Úhrady faktúr a iných záväzkov

Manažovanie bankových záruk
- Vystavovanie žiadostí o vydanie bankových záruk
- Komunikácia s bankou
- Sledovanie platnosti bankových záruk

Nevyžadované skúsenosti a vedomosti, ktoré sú výhodou
- Základy podvojného účtovníctva
- Vyúčtovanie cestovných náhrad
- Vystavovanie a evidencia pokladničných dokladov (vrátane cudzích mien)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

IBL Software Engineering is a modern and flexible world-leading company with more than 30 years of experience in the fields of the meteorological turn-key systems for meteorological offices all around the world. We are remarkably able to provide complex telecommunication and meteorological data-processing solutions tailored exactly to the specific needs of our customers.

More information please find here http://www.iblsoft.com/.

IBL Software Engineering je moderná a flexibilná spoločnosť pôsobiaca na medzinárodnom trhu s viac ako 30 ročnými skúsenosťami v oblasti kľúčových meteorologických systémov pre meteorologické inštitúcie po celom svete. Poskytujeme komplexné riešenia pre telekomunikačné a meteorologické spracovanie údajov prispôsobené potrebám našich zákazníkov.

Viac informácií nájdete tu: http://www.iblsoft.com/.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3079196  Dátum zverejnenia: 1.6.2017