Java EE developer, Brno, portálové projekty

IBA CZ, s.r.o.

Místo práce
Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Nabízený plat (hrubého)
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme anglicky nebo německy hovořící kolegy pro práci na některém z řady našich projektů.

Kandidát získá možnost se rozvíjet v oblastech jako jsou Java EE, FileNet, Portály nebo BI.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zázemí stabilní nadnárodní společnosti, v ČR od 1999
* dobré platové podmínky, ocenění nadstandardně odvedené práce, prémie
* spolupráce na zajímavých projektech
* přímý přístup k SW dokumentaci, vzdělávacím kurzům a literatuře podle potřeb a zájmů
* k dispozici vlastní technická knihovna a know-how společnosti
* profesní rozvoj dle schopností pracovníka, možnost získání certifikací
* částečně flexibilní pracovní doba
* výkonný HW pro vývoj k dispozici
* kanceláře s dobrou dopravní dostupností

Informace o náboru

CV zašlete v anglickém jazyce spolu s českou nebo slovenskou verzí.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - aktivní

Počítačové znalosti - uživatel

UNIX/Linux - základy

Počítačové znalosti - programátor

Java EE - pokročilý

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
* demonstrovatelnou pokročilou znalost Java EE a některých přidružených technologií
* komerční zkušenosti s vývojem aplikačního software
* schopnost pracovat samostatně
* schopnost a ochotu pohotově analyzovat a řešit chyby a produkční problémy
* časovou flexibilitu
* alespoň pasivní znalost angličtiny

* pokročilou znalost SQL, případně PL/SQL
* schopnost a ochotu se učit novým věcem (např. Java Portály nebo Business Intelligence)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Chcete pracovat na zajímavých projektech?

IBA CZ, součást IBA Group, je společnost zabývající se vývojem software a dodávkou zákaznických řešení. Máme řadu projektů v ČR i zahraničí.
V ČR jsme od roku 1999, technologicky se orientujeme především na Java EE, Enterprise Portály (Liferay, Websphere), ECM (FileNet), integrační projekty v prostředí středních a velkých podniků.

Nejvýznamnějším zákazníkem je IBM (Rakousko, USA).

Klademe důraz na osobní rozvoj.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců

Petržílkova 2565/23
158 00 Praha 5
ID: 1286988   Dátum zverejnenia: 2.7.2012