Java EE developer, Brno, portálové projekty

IBA CZ, s.r.o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno - město
  • Nabízený plat (hrubého): Dohodou
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Hledáme anglicky nebo německy hovořící kolegy pro práci na některém z řady našich projektů.

Kandidát získá možnost se rozvíjet v oblastech jako jsou Java EE, FileNet, Portály nebo BI.
Jiné výhody
* zázemí stabilní nadnárodní společnosti, v ČR od 1999
* dobré platové podmínky, ocenění nadstandardně odvedené práce, prémie
* spolupráce na zajímavých projektech
* přímý přístup k SW dokumentaci, vzdělávacím kurzům a literatuře podle potřeb a zájmů
* k dispozici vlastní technická knihovna a know-how společnosti
* profesní rozvoj dle schopností pracovníka, možnost získání certifikací
* částečně flexibilní pracovní doba
* výkonný HW pro vývoj k dispozici
* kanceláře s dobrou dopravní dostupností

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou

Zaměření, obor:
IT
Znalosti
Jazykové znalosti:
Angličtina - aktivní

Počítačové znalosti - uživatel:
UNIX/Linux - základy

Počítačové znalosti - programátor:
Java EE - pokročilý
Požadovaná praxe
Počet let praxe:
1
Osobnostní předpoklady a dovednosti
Požadujeme:
* demonstrovatelnou pokročilou znalost Java EE a některých přidružených technologií
* komerční zkušenosti s vývojem aplikačního software
* schopnost pracovat samostatně
* schopnost a ochotu pohotově analyzovat a řešit chyby a produkční problémy
* časovou flexibilitu
* alespoň pasivní znalost angličtiny

* pokročilou znalost SQL, případně PL/SQL
* schopnost a ochotu se učit novým věcem (např. Java Portály nebo Business Intelligence)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
Chcete pracovat na zajímavých projektech?

IBA CZ, součást IBA Group, je společnost zabývající se vývojem software a dodávkou zákaznických řešení. Máme řadu projektů v ČR i zahraničí.
V ČR jsme od roku 1999, technologicky se orientujeme především na Java EE, Enterprise Portály (Liferay, Websphere), ECM (FileNet), integrační projekty v prostředí středních a velkých podniků.

Nejvýznamnějším zákazníkem je IBM (Rakousko, USA).

Klademe důraz na osobní rozvoj.
Hlavní oblast působení společnosti
Informační technologie
Informace o náboru
CV zašlete v anglickém jazyce spolu s českou nebo slovenskou verzí.
Petržílkova 2565/23 Zobraziť na mape
158 00 Praha 5
ID: 1286988   Dátum zverejnenia: 2.7.2012
Lokalita: Brno - město
Spoločnosť: IBA CZ, s.r.o.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke