Daňový poradca s licenciou

Grant Thornton Slovensko

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava stanovísk k daňovým, účtovným a súvisiacim legislatívnym otázkam pre slovenských a zahraničných klientov
Previerky účtovníctva z pohľadu dane z príjmov právnických osôb vrátane prípravy daňových priznaní
Zastupovanie pridelených klientov pri daňových kontrolách
Príprava lokálnej dokumentácie pre účely transferového oceňovania
Kontrola práce a plnenia úloh pridelených zverenému daňovému asistentovi
Školenie zamestnancov a klientov k vybraným daňovým témam vrátane prípravy prezentácií/materiálov k týmto školeniam
Príprava odborných článkov od informačných bulletinov

Výhodné platové podmienky
Možnosť odborného vzdelávania v oblasti daní a účtovníctva na lokálnej a medzinárodnej úrovni
Príspevky na jazykové a iné odborné kurzy
Prístup k zaujímavým medzinárodným projektom
Práca v mladom, dynamickom kolektíve
Príležitosť pracovať v renomovanej medzinárodnej spoločnosti

Prosíme uchádzačov o zaslanie životopisu v slovenskom a anglickom, prípadne slovenskom a nemeckom jazyku na adresu [email protected], spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov. Do predmetu prosím uveďte názov pozície.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú želané požiadavky. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právnické, ekonomické - daňovníctvo a daňové poradenstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa - ekonomické alebo právnické
Minimálne 6 rokov skúseností v oblasti daňového a účtovného práva
Licencia daňového poradcu je podmienkou
Znalosť práce s počítačom (MS Office) na pokročilej úrovni
Aktívna znalosť 2 cudzích jazykov (anglický a nemecký) je výhodou
Aktívny prístup k úlohám, dodržiavanie termínov, analytické myslenie, ochota samostatne sa vzdelávať
Spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita

Grant Thornton je siedma najväčšia medzinárodná poradenská spoločnosť na svete s pobočkami po celom svete. Na Slovensku si Grant Thornton za posledné tri desaťročia vybudoval silnú pozíciu v oblasti daňového poradenstva, auditu, účtovníctva a mzdového účtovníctva. Už niekoľko rokov poskytujeme komplexné služby aj v oblasti podnikového poradenstva, vrátane manažérskeho a transakčného poradenstva.

Spoločnosti Grant Thornton na Slovensku v súčasnosti zamestnávajú spolu cez 80 zamestnancov. K viac ako 700 klientom patria dôležité verejné a súkromné entity a taktiež veľa medzinárodných spoločností.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 72804  Dátum zverejnenia: 29.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou