Asistent daňového poradcu - študent II. stupňa vysokej školy, odbor daňovníctvo

Grant Thornton Slovensko

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podľa pokynov daňového poradcu:
- Príprava stanovísk, podkladov a dokumentácie k daňovým, účtovným a súvisiacim legislatívnym otázkam pre slovenských a zahraničných klientov
- Príprava daňových priznaní
- Komunikácia s daňovými úradmi, vypracovanie daňových registrácií pre klientov
- Príprava podkladov a dokumentov k daňovým kontrolám
- Spolupráca s ostatnými internými oddeleniami pri riešení daňových otázok
- Príprava odborných článkov do informačných bulletinov

Možnosť odborného vzdelávania na lokálnej a medzinárodnej úrovni
Prístup k zaujímavým medzinárodným projektom
Práca v mladom, dynamickom kolektíve
Príležitosť pracovať v renomovanej medzinárodnej spoločnosti
Flexibilný pracovný čas
Atraktívna mzda a zamestnanecké benefity

Prosíme uchádzačov o zaslanie životopisu v slovenskom alebo anglickom/nemeckom jazyku na adresu [email protected], spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov. Do predmetu prosím uveďte názov pozície.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

- Hľadáme študenta/študentku v štvrtom/piatom ročníku štúdia na ekonomickej vysokej škole
- Aktívny prístup k úlohám, dodržiavanie termínov, analytické myslenie, ochota samostatne sa vzdelávať
Spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita

Grant Thornton je siedma najväčšia medzinárodná poradenská spoločnosť na svete s pobočkami po celom svete. Na Slovensku si Grant Thornton za posledné tri desaťročia vybudoval silnú pozíciu v oblasti daňového poradenstva, auditu, účtovníctva a mzdového účtovníctva. Už niekoľko rokov poskytujeme komplexné služby aj v oblasti podnikového poradenstva, vrátane manažérskeho a transakčného poradenstva.

Spoločnosti Grant Thornton na Slovensku v súčasnosti zamestnávajú spolu cez 80 zamestnancov. K viac ako 700 klientom patria dôležité verejné a súkromné entity a taktiež veľa medzinárodných spoločností.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 392282  Dátum zverejnenia: 5.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou