Portfolio manager

IAD Investments, správ. spol., a.s.

Miesto práce
Malý trh 2/A, 811 08 Bratislava 1, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho stabilného tímu hľadáme novú posilu na pozíciu Portfolio Manager. Hľadáme kolegu, ktorý medzi nás zapadne, nebojí sa profesijných výziev, napriek skúsenostiam sa neváha učiť nové veci a baví ho práca v oblasti financií. Zloženie súčasného tímu nám umožňuje pozíciu prispôsobiť kandidátovi. Radi dáme šancu juniorovi s vášňou pre podielové fondy a rovnako radi využijeme profesionalitu a znalosti skúseného Portfolio managera.

Popis pracovnej pozície:
• finančná analýza investičných príležitostí, trhové analýzy, po zapracovaní samostatné riadenie zverených portfólií podielových fondov
• riadenia likvidity fondov
• používanie finančných nástrojov (akcie, dlhopisy, etf, swapy, forwardy, menový hedging a pod.)
• riadenie rizika
• reporting stavu portfólia, uplatňovania schválenej stratégie, výkonnosti portfólia a pod.
• riadenie portfólia investičných nástrojov v zmysle prijatej stratégie

Budú konzultované s uchádzačom počas osobného stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

• VŠ vzdelanie
• certifikáty CFA, FRM, CAIA výhodou (nie sú podmienkou)
• prax s riadením porfólií a analýzou trhov
• pokročilá užívateľská znalosť excelu a finančnej matematiky
• aktívna znalosť AJ
• schopnosť vypracovávať analýzy spoločností, pohybu finančných trhov
• znalosť finančného trhu, finančných produktov, služieb
• znalosť ekonomiky, finančného manažmentu
• komunikačné zručnosti, iniciatíva, záujem o manažment portfólií
• prezentačné schopnosti
• zmysel pre detail

Bevix, s.r.o. je dcérska spoločnosť IAD Investments, správ. spol., a.s. a pôsobí v oblasti prenájmu a prevádzkovania nehnuteľností.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2991733  Dátum zverejnenia: 30.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou