Key Account Manager - Junior

IAD Investments, správ. spol., a.s.

Miesto práce
Malý trh 2/A, 811 08 Bratislava 1, Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu, ktorý posilní náš tím Key account managerov a predstaví naše IAD fondy a sporiace programy obchodným partnerom. Nejedná sa o priamy predaj.
Vašou úlohou bude:
- príprava prezentácií o produktoch spoločnosti
- organizácia produktových školení pre spolupracovníkov partnerských spoločností
- budovanie a udržovanie vzťahov s obchodnými partnermi
- pravidelný reporting a občasná administratíva

- zodpovedná a samostatná práca v stabilnej a dynamicky rastúcej finančnej inštitúcii
- stabilné zázemie v silnej expandujúcej správcovskej spoločnosti
- možnosť odborného a osobného rastu
- motivujúce platové podmienky zodpovedajúce pracovnej pozícií
- firemné akcie a teambuildingové aktivity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- minimálne SŠ vzdelanie s maturitou
- pokročilá znalosť Microsoft Office (word, excel, power point)
- predchádzajúca prax na obdobnej pozícií je veľkou výhodou
- orientácia v základných finančných a investičných pojmoch
- aktívny vodič
- vynikajúce komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti
- samostatnosť
- ochota cestovať

Bevix, s.r.o. je dcérska spoločnosť IAD Investments, správ. spol., a.s. a pôsobí v oblasti prenájmu a prevádzkovania nehnuteľností.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2810862  Dátum zverejnenia: 14.11.2016