Administratívny referent klientskeho oddelenia

IAD Investments, správ. spol., a.s.

Miesto práce
Malý trh 2/A, 811 08 Bratislava 1, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nebudete pracovať ako operátor call centra alebo predajca produktov, hlavnou náplňou práce je komunikácia so súčasnými klientmi, obchodnými partnermi a administratíva.
Potrebujeme posilniť náš tím na klientskom oddelení, preto hľadáme nového kolegu, ktorý bude:
• hlasom našej spoločnosti - telefonicky zodpovie otázky našich klientov a obchodných partnerov. Rád im poskytne aj všeobecné informácie o našich produktoch a službách a trpezlivo vysvetlí špeciálne ponuky
• zvládať aj e-mailovú komunikáciu a osobný kontakt s klientmi
• vybavovať administratívu, skenovať a kontrolovať dokumenty, nahadzovať ich do nášho interného systému
• tak trochu precízny detailista

• Zodpovedná a samostatná práca v stabilnej a dynamicky rastúcej finančnej inštitúcii
• Možnosť učiť sa nové veci
• Motivujúce platové podmienky zodpovedajúce pracovnej pozícií
• Firemné akcie a teambuildingové aktivity

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Pozícia je vhodná aj pre absolventa, predchádzajúca prax na pozícií v klientskom centre veľkou výhodou
• Minimálne SŠ vzdelanie s maturitou
• AJ mierne pokročilý
• Pokročilá znalosť Microsoft Office (word, excel, power point)
• Komunikatívnosť
• Samostatnosť a flexibilita
• Zodpovednosť a precíznosť

Bevix, s.r.o. je dcérska spoločnosť IAD Investments, správ. spol., a.s. a pôsobí v oblasti prenájmu a prevádzkovania nehnuteľností.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2781049  Dátum zverejnenia: 15.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou