Procesný Inžinier

IAC Group (Slovakia) s.r.o.

Automobilny priemyselny park Lozorno, Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Trnavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyvíjanie stálej snahy o zlepšenie výrobných procesov
- spolupráca s ostatnými oddeleniami na vývoji, optimalizácia výrobných procesov
- zavádzanie zmien na základe vypracovaných analýz
- podpora tímu zakazníka v technických otázkach
- riešenie a objasňovanie technických otázok zo strany zakazníka
- vytváranie a aktualizovanie dokumentácie pri zmenách zo strany zakazníka:
životopisov dielov PFMEA, Flowchartov a i.
pracovných postupov v súlade s normou ISO/TS 16949:2009
ostatnej nutnej dokumentácie v zmysle normy ISO/TS 16949:2009

motivujúce finančné ohodnotenie
5 dní dovolenky nad rámec zákona
príspevok do 3. piliera
práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
priateľský kolektív
možnosť kariérneho rastu

Svoje životopisy posielajte na uvedené kontaktné adresy, najlepšie prostredníctvom e-mailu.
Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.
V súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. vo svojom životopise alebo v žiadosti, prosím uveďte súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov spoločnosťou IAC Group (Slovakia) s.r.o. v tomto znení:
"Dolupodpísaný uchádzač o zamestnanie týmto udeľujem spoločnosti IAC Group (Slovakia), s.r.o. súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, dátum narodenia, telefónne číslo, vzdelanie, resp. iné), ktoré som uviedol/a v zaslaných materiáloch za účelom vyhľadania pracovného miesta u uvedenej spoločnosti, po dobu jedného roka. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať."

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.1.2017 (ostáva ešte 28 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technickeho smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Práca s MS Office, CAD/CATIA
Znalosť AJ podmienkou
Technický prehľad (najlepšie v oblasti automobilového priemyslu)

Spoločnosť IAC Group (Slovakia) s.r.o. je svetovým dodávateľom interiérových a exteriérových automobilových systémov. Výrobné a montážne závody spoločnosti sa nachádzajú v 21 európskych krajinách. Výrobný závod v Lozorne je zameraný na výrobu interiérových obkladov do automobilov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Automobilový priemyselný park Lozorno súp.č.1006
900 55 Lozorno

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 87090   Dátum zverejnenia: 21.11.2016