Menič foriem - vstrekolisy

IAC Group (Slovakia) s.r.o.

Lozorno, Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Senica, Skalica
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca s technológiou vstrekovanie plastov so zameraním na výmenu foriem
- pravidelná kontrola všetkých dôležitých strojných parametrov
- vytváranie parametrových lístkov a inej potrebnej dokumentácie v súlade s normou ISO/TS 16949:2002
- pravidelné merania a vyhodnocovanie produktových charakteristík materiálov vstupujúcich do procesu
- neustála snaha o skracovanie časov potrebných na výmenu, organizovanie bezproblémového chodu zmeny

- Práca v medzinárodnej stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- Bezplatná autobusová doprava
- Príspevok na stravovanie
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- Letný a zimný bonus
- Firemné akcie

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite prosím na uvedenú adresu Váš životopis v slovenskom jazyku spolu s uvedením pracovnej pozície o ktorú máte záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.1.2017 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, chemické

Počítačové znalosti - používateľ

Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nutná znalosť technológie vstrekovania plastov
- komunikatívnosť
- samostatnosť
- rozhodnosť
- ochota neustáleho zlepšovania sa

Spoločnosť IAC Group (Slovakia) s.r.o. je svetovým dodávateľom interiérových a exteriérových automobilových systémov. Výrobné a montážne závody spoločnosti sa nachádzajú v 21 európskych krajinách. Výrobný závod v Lozorne je zameraný na výrobu interiérových obkladov do automobilov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Automobilový priemyselný park Lozorno súp.č.1006
900 55 Lozorno
ID: 599563   Dátum zverejnenia: 3.11.2016