Elektrotechnik/ Údržbár

IAC Group (Slovakia) s.r.o.

Automobilový priemyselný park Lozorno súp.č.1006, 900 55 Lozorno, Bratislavský kraj, okres Malacky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozíciu elektroúdržbára hľadáme kandidáta s predchádzajúcimi skúsenosťami z automatizovaného prostredia:

- odstraňovanie závad na automatických linkách
- zabezpečenie údržby a opráv na strojných zariadeniach
- hlásenie a riešenie technických problémov vo výrobe

- doprava zdarma
- 13., 14. plat
- dochádzkový bonus (práca na 4 zmeny)
- prémie
- 5 dní dovolenky navyše nad rámec zákona

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

2

- minimálne odborná spôsobilosť podľa § 21, 508/2009 Z.z. PODMIENKOU a osvedčenie podľa § 22, 718/2009 Z.z.
- znalosti z oblasti pneumatiky, hydrauliky, elektriky
- schopnosť riešiť problémy a pracovať v tíme
- ochota pracovať na 4 zmeny
- výhodou je VZV preukaz, žeriavnický, viazačský a zváračský preukaz

Spoločnosť IAC Group (Slovakia) s.r.o. je svetovým dodávateľom interiérových automobilových systémov. Výrobné a montážne závody spoločnosti sa nachádzajú v 21 európskych krajinách. Výrobný závod v Lozorne je zameraný na výrobu interiérových obkladov do automobilov. Momentálne spoločnosť zamestnáva cca 1300 zamestnancov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2694143  Dátum zverejnenia: 21.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou