Elektrotechnik/ Údržbár s vyhláškou 22

IAC Group (Slovakia) s.r.o.

Automobilový priemyselný park Lozorno súp.č.1006, 900 55 Lozorno, Bratislavský kraj, Malacky, Trnavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozíciu elektroúdržbára hľadáme kandidáta s predchádzajúcimi skúsenosťami z automatizovaného prostredia:

- odstraňovanie závad na automatických linkách
- zabezpečenie údržby a opráv na strojných zariadeniach
- hlásenie a riešenie technických problémov vo výrobe

- nadštandartný plat
- doprava zdarma
- 13., 14. plat
- dochádzkový bonus (práca na 4 zmeny)
- prémie
- 5 dní dovolenky navyše nad rámec zákona

Ďakujeme všetkým záujemcom o prácu v našej spoločnosti, ale kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky nami zadané kritéria.
Ďakujeme za porozumenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.1.2017 (ostáva ešte 30 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- odborná spôsobilosť podľa § 22, 508/2009 Z.z. PODMIENKOU
- znalosti z oblasti pneumatiky, hydrauliky, elektriky
- schopnosť riešiť problémy a pracovať v tíme
- ochota pracovať na 4 zmeny

Spoločnosť IAC Group (Slovakia) s.r.o. je svetovým dodávateľom interiérových a exteriérových automobilových systémov. Výrobné a montážne závody spoločnosti sa nachádzajú v 21 európskych krajinách. Výrobný závod v Lozorne je zameraný na výrobu interiérových obkladov do automobilov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Automobilový priemyselný park Lozorno súp.č.1006
900 55 Lozorno

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2254100   Dátum zverejnenia: 8.11.2016