Vodič VZV

IAC Group (Slovakia) s.r.o.

Lozorno (20 km od Bratislavy, smer Malacky), Bratislavský kraj, Senica
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluhovanie vysokozdvižných, paletových, vychystávacích a systémových vozíkov
- vykladanie a nakladanie paliet s tovarom z/na korbu vozidiel
- vyskladňovanie a naskladňovanie tovaru v rámci skladu
- zásobovanie montážnych liniek materiálom
- vykonávanie základnej údržby zvereného vozidla
- práca v štvorzmennej prevádzke

5 dní dodatočnej dovolenky
práca v stabilnej mezdinárodnej spoločnosti
bezplatná autobusová doprava

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Odpovedať však môžeme iba tým, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a následne budú pozvaní na pracovný pohovor.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

nezáleží na odbore vzdelania

Počet rokov praxe

1

platný preukaz na VZV (prax pri obsluhe VZV - podmienkou)
fyzická zdatnosť
dôslednosť
precíznosť

Spoločnosť IAC Group (Slovakia) s.r.o. je svetovým dodávateľom interiérových a exteriérových automobilových systémov. Výrobné a montážne závody spoločnosti sa nachádzajú v 21 európskych krajinách. Výrobný závod v Lozorne je zameraný na výrobu interiérových obkladov do automobilov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Automobilový priemyselný park Lozorno súp.č.1006
900 55 Lozorno

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Kopecká
Tel.: +421 260 260 148
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2155845   Dátum zverejnenia: 10.11.2016