Kontrolór kvality vo výrobnej spoločnosti

IAC Group (Slovakia) s.r.o.

Automobilový priemyselný park Lozorno (20 km od Bratislavy, smer Malacky), okres Malacky
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

posudzovanie reklamácií (interných a externých)
auditovanie výrobnych procesov a produktov podľa noriem VDA 6.3, VDA 6.5 a platných dokumentov
spoluúčasť na nápravných a preventívnych opatreniach; vypracúvanie potrebnej dokumentácie
kontrola účinnosti (nápravnych a preventívnych) opatrení
pravidelné podávanie správ o dosahovanej kvalite
stanovovanie (medzných) vzoriek (chybový katalóg)
uvoľňovanie procesov (nový proces, zástavbové skúšky, 1.kusy)
informovanie na „zákazníka“, (napr. Rezidenta) a sledovanie (v prípade nutnosti) odpracovania dohodnutých opatrení na zabezpečenie požadovaných dohodnutých štandardov
spolupracovanie s Rezidentom na prenášaní požiadaviek zákazníka do spoločnosti
spolupracovanie pri technickych zmenách a podávanie informácií o stave dodávaných dielov na Supplier Development
poskytovanie nutných informácií zmenovým majstrom výroby v rámci vlastnej zodpovednosti
operatívne sledovanie kvality dodávanych dielov

práca v štorzmennej prevádzke

5 dní dovolenky nad rámec zákona
zamestnanecké benefity

Ďakujeme všetkým záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Odpovedať budeme iba tým, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a následne budú pozvaní na pracovný pohovor.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

kvalita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

schopnosť samostatného rozhodovania
schopnosť posudzovať kvalitu výrobkov a rozhodnúť o nej komunikačné schopnosti
flexibilita
analytické myslenie

Spoločnosť IAC Group (Slovakia) s.r.o. je svetovým dodávateľom interiérových automobilových systémov. Výrobné a montážne závody spoločnosti sa nachádzajú v 21 európskych krajinách. Výrobný závod v Lozorne je zameraný na výrobu interiérových obkladov do automobilov. Momentálne spoločnosť zamestnáva cca 1300 zamestnancov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1958615  Dátum zverejnenia: 16.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou