Zmenový Majster výroba

IAC Group (Slovakia) s.r.o.

Miesto práce
Priemyselný park 1006, Lozorno, Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
1 250 EUR/mesiacVýkonnostná zložka 12.5% , mzda závisí od seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

organizuje, koordinuje, kontroluje a hodnotí prácu podriadených na pridelenom úseku tak, aby boli splnené kvalitatívne a kvantitatívne požiadavky
podieľa sa na plánovaní výroby
riadi tréningový proces podriadených
dbá na úzke prepojenie pracovných postupov a kontrolných plánov
zabezpečuje tok informácií medzi jednotlivými zmenami
podľa potrieb spolupracuje s inými oddeleniami
zavádza návrhy na riešenia v súčinnosti s platnými smernicami
zabezpečuje udržiavanie poriadku na pracovisku a dodržiavanie predpisov na zaistenie BOZP a PO

práca v štvorzmennej prevádzke

- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- Letný a zimný fin. bonus
- Mesačné prémie
- Zabezpečená autobusová doprava
- Príspevok na stravovanie
- Vernostny bonus podľa dĺžky odpracovaných rokov
- Cafetéria
- Príspevok zamestnávateľa do 3. Piliera
- Firemné akcie

Ďakujeme všetkým záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať však budeme iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritéria a následne budú pozvaní na pracovný pohovor.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

vyzretá osobnosť so širokým rozhľadom a schopnosťou efektívne komunikovať
schopnosť motivovať a viesť kolektív
prirodzená autorita

Spoločnosť IAC Group (Slovakia) s.r.o. je svetovým dodávateľom interiérových automobilových systémov. Výrobné a montážne závody spoločnosti sa nachádzajú v 21 európskych krajinách. Výrobný závod v Lozorne je zameraný na výrobu interiérových obkladov do automobilov. Momentálne spoločnosť zamestnáva cca 1300 zamestnancov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1951917  Dátum zverejnenia: 31.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac