Mechanik - nástrojár/ sústruh, fréza

IAC Group (Slovakia) s.r.o.

Automobilový priemyselný park Lozorno súp.č.1006, 900 55 Lozorno, Bratislavský kraj, Malacky, Bratislava, okres Malacky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca v mechanickej časti oddelenia údržby
vykonávanie pravidelných servisných prehliadok mechanických častí strojových zariadení
vykonávanie opráv a prípadných úprav nástrojov v strojových zariadeniach

práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
priebežné vzdelávanie
práca v dynamickom tíme
5 dní dovolenky nad rámec zákona

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické

- prax v odbore, predovšetkým skúsenosti s výmenou a nastavením nástrojov, korekcia parametrov (sústruh, fréza)
- základná znalosť práce na PC (MS Office)a nemeckého jazyka je vítaná
- platný zváračský preukaz výhodou
- ochota pracovať na zmeny

Spoločnosť IAC Group (Slovakia) s.r.o. je svetovým dodávateľom interiérových automobilových systémov. Výrobné a montážne závody spoločnosti sa nachádzajú v 21 európskych krajinách. Výrobný závod v Lozorne je zameraný na výrobu interiérových obkladov do automobilov. Momentálne spoločnosť zamestnáva cca 1300 zamestnancov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 14081  Dátum zverejnenia: 18.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou