Údržbár

IAC Group (Slovakia) s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lozorno (20 km od Bratislavy, smer Malacky)
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Údržbár/elektrikár, mechanik, nástrojár

práca v elektrikárskej, mechanickej a nástrojárskej časti oddelenia údržby
vykonávanie pravidelných servisných prehliadok elektrických, mechanických a nástrojárskych častí strojov
vykonávanie opráv a úprav na elektrických častiach strojov, mechanických častiach strojov nástrojoch strojového vybavenia

práca v štvorzmennej prevádzke
Iné výhody
práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
5 dní dodatočná dovolenka

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Zameranie, odbor:
technické, strojárske
Požadovaná prax
Počet rokov praxe:
2
prax v údržbe strojov, nástrojov a obrábacích zariadení
zváračský kurz
držiteľ platného preukazu VZV
viazačský a žeriavnický kurz - výhodou

Spoločnosť IAC Group (Slovakia) s.r.o. je svetovým dodávateľom interiérových a exteriérových automobilových systémov. Výrobné a montážne závody spoločnosti sa nachádzajú v 21 európskych krajinách. Výrobný závod v Lozorne je zameraný na výrobu interiérových obkladov do automobilov.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
V prípade, že vás naša ponuka zaujala, zašlite váš životopis mailom na dole uvedenú adresu. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky zadané požiadavky a následne budú pozvaní na pracovný pohovor. Ďakujeme za porozumenie.
Automobilový priemyselný park Lozorno súp.č.1006 Zobraziť na mape
900 55 Lozorno
Kontakt
Kontaktná osoba: Barbora Murčová
E-mail: poslať životopis
ID: 1240135   Dátum zverejnenia: 3.10.2014
Lokalita: Malacky
Pozícia: Údržbár
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke

Údržbár