IoT developer

I.S.D.D. plus, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegov do tímu na inovatívny projekt v oblasti merania a regulácie s využitím IoT.

Pri tomto projekte budeš pracovať:

+ na prenose informácií v rámci IoT zariadení
+ vyvíjať vlastné zariadenia, konštruovať a oživovať ich
+ zaoberať sa Big data analytikou zistených meraní

Pridaj sa k nášmu skvelému tímu! Ponúkame rôzne benefity, ako ročný performance bonus, či príspevok v rámci programu "Zamestnaj kamaráta".

U nás vo firme nebudeš stagnovať; máme veľa zaujímavých projektov, môžeš sa učiť od profíkov vo svojom odbore, či sa vzdelávať na rôznych školeniach.

Záleží nám na Tvojom zdraví: nadštandardná zdravotná prehliadka, čerstvé ovocie v kanceláriách a okrem toho hráme futbal, bedminton, ping-pong, chodíme po horách a do práce na bicykli.

V I.S.D.D. plus nám záleží aj na našich blízkych - môžeš byť náš nový firemný Mikuláš pre deti, či vyblázniť sa na Dni Detí. Ak sa Tvoj život zmení, tešíme sa s Tebou :) a dostaneš príspevok pri svadbe alebo narodení dieťaťa.

A samozrejme oslavujeme naše úspechy! Kopa zábavy na Firemnom Teambuildingu, pravidelné novinky o firme na Raňajkách, ruka hore na Vianočnom večierku a dobré jedlo v ešte lepšej spoločnosti na Husacine.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Vaše materiály si prejdeme a vyhodnotíme s ohľadom na uvedené požiadavky. Pokiaľ by ste medzičasom mali otázky k danej pozícii, alebo výberovému konaniu, prosím volajte na uvedené mobilné číslo, prípadne píšte na doleuvedený email.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Preferujeme, ak máš skúsenosti ako:
+ šikovný IT analytik, ktorý si IoT technológie už reálne skúsil alebo
+ zanietený kóder pre android apky ale aj JAVA, PHP, Phython, C, alebo
+ macher v návrhu IoT HW

I.S.D.D. plus je softvérová spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti informačných technológií so špecializáciou na sektor telekomunikácií, bankovníctva a verejnej správy ako aj na riešenia pre inteligentné systémy. Budujeme efektívne, škálovatelné a zabezpečené riešenia, podporované najmodernejšími dostupnými technológiami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3030717  Dátum zverejnenia: 22.1.2018