IT administrátor

I.S.D.D. plus, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš výborný prehľad v technológiách a najmodernejších trendoch v IT? Máš chuť podieľať sa na zdokonaľovaní infraštruktúry a procesov? Získal si už tieto skúsenosti:
- inštalácia operačných systémov
- administrácia Windows a Linux serverov
- údržba pracovných staníc a serverov
- zabezpečovanie technickej podpory zamestnancom a zákazníkom
- technická údržba?
Tak neváhaj a napíš nám na [email protected] Radi podporíme Tvoje návrhy, nápady na vylepšenia.

Máme geograficky distribuovanú plne virtualizovanú infrastruktúru, ktorá poskytuje podporu pre cca 70 vývojárov a zabezpečuje 24x7 prevádzku transakčných služieb pre našich zákazníkov. Infraštruktúra je postavená predovšetkým na Unix like OS, ale aj partikulárne na MS.
Naplňou práce je:
- zabezpečovanie a zdokonaľovanie firemnej IT infraštruktúry
- poskytovanie podpory zamestnancom predovšetkým vo forme inštalácie a údržby vývojových platforiem.
- poskytovanie podpory zákazníkom
- zabezpečovanie dohľadu a profilaxie
Právomoci:
- participácia na vytváraní IT rozpočtu
- udržiavanie a správa infraštruktúry v rámci dohodnutých pravidiel a rozpočtu
- nové nápady a vylepšenia

- športové turnaje
- ovocie v kanceláriách
- nadštandardná zdravotná prehliadka
- firemné raňajky
- ročný performance bonus
- odmena pri svadbe alebo narodení dieťaťa
- MDD a Mikuláš pre deti
- program "zamestnaj kamaráta"
- ... a mnoho ďalších benefitov :-)

Ďakujeme Ti za prejavený záujem. Kontaktovať však budeme iba tých, ktorí spĺňajú uvedené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Administrácia UNIX/Linux - Expert
Administrácia Windows serverov - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 4 roky

- znalosť virtualizačných techonógii vmWare, vSphere a/alebo Citrix XenServer - výhodou
- skúsenosti s administráciou relačných databáz (hlavne Oracle) - výhodou
- manuálna zručnosť na elektrotechnické činnosti - výhodou
- skúsenosti so správou siete a routovacími protokolmi (BGP,OSPF) - výhodou
- nutnosťou je sledovanie najnovších trendov v oblasti
- zodpovednosť a lojalita je nutnosťou

I.S.D.D. plus je softvérová spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti informačných technológií so špecializáciou na sektor telekomunikácií, bankovníctva a verejnej správy ako aj na riešenia pre inteligentné systémy. Budujeme efektívne, škálovatelné a zabezpečené riešenia, podporované najmodernejšími dostupnými technológiami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2926607  Dátum zverejnenia: 8.2.2017