Junior JAVA programátor - študent VŠ

I.S.D.D. plus, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vývoj, analýza a upgrade riešení na Java/J2EE platforme
- tvorba dokumentácie

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme študentov na DLHODOBÚ BRIGÁDU (ROK A VIAC).
Ďakujeme kandidátom za prejavený záujem. Kontaktovať však budeme iba tých, ktorí spĺňajú uvedené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

1 rok

- skúsenosti v programovaní v jazyku Java
- veľkou výhodou je znalosť aspoň jednej z technológií: Liferay, Wicket, Spring, Tomcat, JBoss, WebLogic, Hibernate
- základy SQL (Oracle, MySQL, PostreSQL) výhodou
- analytické myslenie
- spoľahlivosť, zodpovednosť, schopnosť efektívnej spolupráce v tíme

I.S.D.D. plus je softvérová spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti informačných technológií so špecializáciou na sektor telekomunikácií, bankovníctva a verejnej správy ako aj na riešenia pre inteligentné systémy. Budujeme efektívne, škálovatelné a zabezpečené riešenia, podporované najmodernejšími dostupnými technológiami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1984082  Dátum zverejnenia: 19.1.2015