JAVA developer

I.S.D.D. plus, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Analýza, návh a implementácia riešení pre telekomunikačný a bankový sektor, za použitia moderných technológií (Liferay, Wicket, SOA standards, Oracle, ESB...).
Analýza a tvorba WEB/mobile portálov (vrátane natívnych aplikácií).

Profesijný rast a atraktívne platové ohodnotenie v závislosti na osobných výkonoch.
Práca v mladom a dynamickom kolektíve.
Práca v perspektívnej oblasti s najnovšími technológiami.

Ďakujeme kandidátom za prejavený záujem. Kontaktovať však budeme iba tých, ktorí spĺňajú uvedené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické,IT,technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java EE - Pokročilý
Java - Pokročilý
Oracle Database - Pokročilý
SQL - Pokročilý

- pracovné skúsenosti na pozícii Java developer min. 3 roky
- skúsenosti s objektovo-orientovaným programovaním a návrhom
- znalosť relačných databáz, znalosť Oracle - výhodou
- skúsenosti s prácou v telekomunikačnom sektore výhodou
- znalosť J2EE a niektorej z technológií JSP, Servlety, EJB, JMS, Swing, LifeRay, Struts, výhodou
- proaktívny prístup k riešeniu problémov
- komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť

I.S.D.D. plus je softvérová spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti informačných technológií so špecializáciou na sektor telekomunikácií, bankovníctva a verejnej správy ako aj na riešenia pre inteligentné systémy. Budujeme efektívne, škálovatelné a zabezpečené riešenia, podporované najmodernejšími dostupnými technológiami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1842626  Dátum zverejnenia: 21.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou