Automechanik, autotronik ALFA ROMEO / JEEP / ŠKODA

I M O F A, spol. s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká:

Práce automechanika / autotronika značek Alfa Romeo / Jeep / ŠKODA v renomované společnosti s dlouholetou působností na trhu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

ukončené SOU / SŠ vzdělání v oboru
minimálně 3-5 let praxe
samostatnost, zodpovědnost
zájem o osobní rozvoj

Výhodou bude, pokud budete umět:

anglický / německý / italský jazyk
praxe u značek FIAT, ALFA ROMEO, JEEP nebo ŠKODA

Co vám můžeme nabídnout:

- dobré platové ohodnocení, práci na HPP
- prestižní pracovní pozici v úspěšné společnosti
- zázemí, stabilitu a možnost osobního rozvoje
- systém průběžného vzdělávání a školení
- možnost oprav vlastních vozů po pracovní době
- náhradní díly na vlastní vozidla za režijní ceny

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3096348  Dátum zverejnenia: 8.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.