Technik pre ventilové oddelenie

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vyhodnocovanie a implementácia výsledkov o tlmiacich silách
  • Reportovanie výsledkov
  • Popis a analýza problémov
  • Navrhovanie opatrení a ich zavádzanie do praxe pri zistení chýb a nedostatkov v spolupráci s inými oddeleniami
  • Analýza a meranie nezhodných dielov, príprava podkladov k reklamácií
  • Meranie nábehov a ich archivácia
  • Vyhodnocovanie dosiahnutých výsledkov na každodennej báze
  • Systematická analýza tlmiacich síl na zlepšenie na každodennej báze
  • Budete obsluhovať špeciálne meracie zariadenia a prístroje
  • Budete pracovať s tímom inžinierov a technikov na riešení problémov s ventilmi

Typický deň na pozícii Technik pre ventilové oddelenie zahŕňa overovanie výsledkov meraní a ich spracovanie, spoluprácu s inými oddeleniami na riešení problémov a prípravu podkladov k reklamáciám.

  • Zaujímavý odmeňovací systém so širokou škálou finančných benefitov, ktoré zahŕňajú zmenové príplatky, príplatok na dopravu, 13. a 14. plat, verostné a pracovné jubileum.
  • DDS až do výšky 6% príspevku zamestnávateľa a ďalšie mimoriadne odmeny.
  • Nadštandardné lekárske prehliadky, ktoré zabezpečia vaše zdravie.
  • Výrazná dotácia stravy zamestnancom, ktorá vám pomôže ušetriť na nákladoch na stravovanie.
  • Možnosť odborného vzdelávania a školení, aj v zahraničí, aby ste si rozšírili svoje znalosti a zručnosti.
  • Konto pracovného času a ponuka rekreačných pobytov pre zamestnancov, ktoré vám umožnia prispôsobiť si pracovný čas a zrelaxovať sa po náročnom dni v práci.
  • Ďalšie benefity, ktoré vám prinášajú výhody a zabezpečia príjemné pracovné prostredie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Koncern je celosvetovo jedným z najväčších dodávateľom pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárenstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

systematická práca,

technické zmýšľanie,

čítanie technických výkresov,

základy štatistiky,

manuálna zručnosť,

analytické myslenie,

flexibilita,

tímový hráč,

samostatnosť,

odhodlanie učiť sa nové veci

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 6 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 35-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Poštrková MBA
Tel.: +421911453101
E-mail: poslať životopis
ID: 4823119  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac