Zámočník do výroby

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 120 EUR/mesiac13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vykonávaš údržbárske práce na obrábacích strojoch, linkách, zariadeniach a nástrojoch.
  • Vykonávaš kontrolné nastavovacie práce na mechanických, pneumatických a hydraulických systémoch.
  • Vykonávaš montovanie podľa plánu.
  • Nastavuješ mechanické zariadenia a kontroluješ stroje a zariadenia pomocou meracích prístrojov.
  • Pracuješ s modernými technológiami a strojmi.
  • Zabezpečuješ, aby výrobné zariadenia fungovali bez problémov.
  • Typický deň na pozícii zámočníka do výroby zahŕňa vykonávanie údržby a opráv na rôznych výrobných zariadeniach, montáž mechanických súčiastok a kontrolu a nastavovanie systémov.

  • Získavaš príplatok na dopravu, čím ušetríš na nákladoch na cestovanie do práce.
  • Dostaneš 13. aj 14. plat, čo znamená, že budeš mať o 1 až 2 platy viac ako inde.
  • Preukázaná vernosť firme sa odmeňuje vernostnými benefitmi.
  • Môžeš očakávať ďalšie mimoriadne odmeny za tvoju prácu.
  • Máš možnosť absolvovať nadštandardné lekárske prehliadky, ktoré ti poskytnú dokonalý prehľad o tvojom zdravotnom stave.
  • Získaš výraznú dotáciu na stravovanie, takže budeš mať zdravé a chutné jedlo za výhodnú cenu.
  • Máš konto pracovného času, čo ti umožní flexibilne si prispôsobiť pracovný čas a získať viac voľna.
  • Získavaš ponuku rekreačných pobytov, ktoré ti umožnia prežiť pekné chvíle s rodinou a priateľmi.
  • Môžeš sa tešiť na zaujímavý odmeňovací systém so širokou škálou finančných benefitov, ktorý ti umožní získať viac peňazí.
  • Získavaš zmenové príplatky, ktoré ti umožnia zarobiť si viac peňazí.
  • Máš možnosť osláviť pracovné jubileum a byť odmenený za svoju vernosť firme.
  • Získavaš DDS až do výšky 6% príspevku zamestnávateľa, čo znamená, že budeš mať viac peňazí na dôchodok.
  • Môžeš sa tešiť na ďalšie benefity, ktoré ti umožnia získať viac výhod a zlepšiť si svoj životný štandard.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Koncern je celosvetovo jedným z najväčších dodávateľom pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárenstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Máš SOŠ/SŠ strojárskeho, technického alebo elektrotechnického zamerania a prax v strojárskej výrobe s pneumatickými a hydraulickými systémami? Ak áno, máš zvýšenú šancu na získanie miesta zámočníka do výroby. Ak máš zváračský preukaz ZM1, ZE1, alebo preukaz obsluhy VZV, je to pre nás výhodou. Si schopný samostatne analyzovať a riešiť problémy a ochotný pracovať vo viaczmennej prevádzke? Neváhaj a pošli nám svoj životopis ešte dnes!

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 6 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 35-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Poštrková MBA
Tel.: +421911453101
E-mail: poslať životopis
ID: 4820419  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 120 EUR/mesiac