Mechanik elektrotechnických zariadení

I.K. Hofmann s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 2 100 EUR/mesiac13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Opravovať a udržiavať v dobrom technickom stave pridelené stroje z elektronickej stránky (vrátane riadiacich systémov), aby sa minimalizovali výrobné prestoje a efektívne sa využívali prostriedky na údržbu.

• Diagnostikovať príčinu problému, prípadne komunikovať so zámočníkmi alebo technikmi a navrhovať riešenia.

• Vykonávať opravy podľa oprávnení, zaznamenávať ich do informačného systému údržby a poskytovať návrhy na efektívnu systematickú údržbu zvereného parku.

• Nahrávať zálohy softvéru do výrobných zariadení a udržiavať aktuálnu dokumentáciu strojov v informačnom systéme údržby.

• Odstraňovať závady a nedostatky na výrobných zariadeniach.
• Pracovať s technickou dokumentáciou (výkresy, plány atď.).
• Vykonávať plánovanú údržbu podľa stanovených plánov.
• Pracovať s kompletným zaškolením a pod dočasným dohľadom povereného kolegu.

- Štatút kmeňového zamestnanca od prvého dňa pracovného pomeru, dovolenková a vianočná odmena,

- 2 dni dodatkovej dovolenky navyše,

- Nadštandardné lekárske prehliadky,

- Vitamínové balíčky,

- Príspevok za cestovanie do práce, vernostné, príspevok od zamestnávateľa do tretieho piliera dôchodkového sporenia až do výšky 6% z hrubej mzdy,

- Odmeny pri jubileách,

- Príspevok na stravovanie od zamestnávateľa až vo výške 77,5% zo stravnej jednotky,

- Stravovanie zabezpečené priamo v podniku,

- Príplatky za nočnú prácu, prácu cez víkend a štátne sviatky a nadčasy nad rámec.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Koncern je celosvetovo jedným z najväčších dodávateľov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárenstvo, elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  1. SOU/SŠ elektrotechnického zamerania – odbor elektrikár, elektromechanik
  2. Osvedčenie podľa Vyhlášky č. 508/2009 Z.z., § 21 a viac.
  3. Znalosť Simatic S7 Geraph, TIA rady - Siemens, Simodrive a Sinamic.
  4. Znalosť pneumatických a hydraulických systémov.
  5. Znalosť riadiacich systémov.
  6. Prax z výrobného prostredia výhodou.
  7. Ochota pracovať v dvojzmennej prevádzke - ranné a poobedné zmeny (12tky).
  8. /§21, §22, §23, podľa vyhlášky 508/2009 Zz./.

Sme medzinárodná personálna spoločnosť pôsobiaca v Amerike a v 6 krajinách Európy. Patríme k firemnej skupine I.K. Hofmann GmbH so sídlom v Nemecku s vyše 35-ročnými skúsenosťami v oblasti sprostredkovania práce a agentúrneho zamestnávania. Naši klienti majú kľúčové postavenie v oblasti automotive, priemyslu a výroby.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Poštrková MBA
Tel.: +421911453101
E-mail: poslať životopis
ID: 4810733  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac