Obchodný manažér

I.G.C. STROJAL s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 12/939, okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Systematická a aktívna akvizičná činnosť, zodpovednosť za samostatné riadenie obchodných prípadov u zákazníkov.
Zabezpečenie administrácie zmluvného charakteru, ponukového konania, kalkulácie, cenových ponúk.
Profesionálne vedenie kontraktačných rokovaní po obchodnej stránke, príprava podkladov pre výberové konanie.
Obchodné riadenie projektov u konkrétnych zákazníkov.
Komunikácia s pridelenými a získanými zákazníkmi, udržiavanie pravedelného kontaktu s kľúčovými klientmi.
Vytváranie ponúk, pripravovanie podkladov pre súťaže a ponuky v oblasti pôsobenia spoločnosti.
Získavanie spätnej väzby od klientov i dodávateľov.
Pravidelný reporting vedeniu spoločnosti.
Kontrola platobnej morálky zákazníkov a riešenie vzniknutých pohľadávok.
Príprava a realizácia obchodnej stratégie spoločnosti.

Práca v stabilnej spoločnosti, dlhodobo pôsobiacej na trhu.
Možnosť sebarealizácie a ďalšieho profesionálneho a osobného rastu.
Dlhodobá perspektíva.
Notebook, manažérske auto, mobilný telefón...

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosíme posielať výhradne na mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- vysoké pracovné nasadenie
- výborné prezentačné, vyjednávacie a komunikačné schopnosti
- organizačné a analytické schopnosti
- schopnosť tímovej i samostatnej práce
- aktívna prax v oblasti obchodu
- komunikatívnosť, flexibilita, samostatnosť, rozhodnosť
- vytrvalosť, schopnosť presadiť sa, získať zákazníka
- orientácia na výsledok

Spoločnosť sa zaoberá výrobou a predajom komínových systémov, výrobou AL konštrukcií.
Ďalej sa zaoberá výrobou športových zariadení, ako napr. futbalové a hádzanárske bránky, striedačky, miniihriská...
Spoločnosť má v ponuke aj povrchové úpravy materiálov na báze hliníka.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1456962  Dátum zverejnenia: 4.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou