Potravinársky inžinier (vedúci sériovej výroby) RAW zákuskov

DODS SYSTEM, s.r.o.

Nové Sady 173, 95124 Nové Sady pri Nitre, Nitriansky kraj, okres Nitra
Termín nástupu
03.07.2017
Mzdové podmienky (brutto)
700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame voľné pracovné miesto pre potravinárskeho inžiniera do potravinárskej výroby RAW zákuskov (ako vedúceho pracovníka), ideálne s praxou ale pozícia je vhodná aj pre šikovného absolventa s nadchnutím pre zdravé stravovanie. Očakávame vysokoškolské vzdelanie v potravinárskom odbore, znalosť HACCP a správnej potravinárskej praxe.

Náplň práce je vývoj RAW zákuskov, výskum, plánovanie technologických procesov, sledovanie trendov na trhu, kontrola kvality, dohliadanie na dodržiavanie HACCP a chod prevádzky výroby, plánovanie výroby, atď.

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu vyplňte prosím dotazník uchádzača o zamestnanie na stránke:

praca.ifood.sk

a následne Vás budeme kontaktovať. Práca sa vykonáva v Nových Sadoch pri Nitre.

- kancelária
- služobný notebook
- služobný telefón a auto k dispozícii

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinársky, výživa potravín, technológ potravín

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Windows - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kladný a osobitný prístup k zdravému stravovaniu, RAW. Chuť pracovať na výnimočnom projekte do ktorého vkladáme srdce.

DODS SYSTEM je partnerom zariadení sociálnych služieb na Slovensku a v Poľski, ktorý prevádzkuje Informačný systém.

Stali sme sa firmou, ktorá vzdeláva zamestnancov v oblasti sociálnych služieb, pomáha im pri legislatívnych zmenách či pomáha získavať finančné prostriedky formou rôznych dotácií.

Prešli sme si dlhú cestu s prekážkami a problémami. Dnes sme však prvou voľbou pri riešení problémov v sociálnych službách.

Sme autormi Veľkofilmu o štandardoch kvality v Sociálnych Službách:

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3102200  Dátum zverejnenia: 19.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700