Prijmeme Elektromechanikov na naše prevádzkarne na trvalý pracovný pomer! Sedita Sereď a Figaro Trnava

Miesto práce
Sereď, Trnava, Trnavský kraj
Termín nástupu
08.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie odborných elektrických prác,
- oprava, montáž, udržiavanie a manipulácia na elektrotechnických a strojnotechnologických zariadeniach,
- prestavenie zariadení, preventívne prehliadky na strojnotechnologických zariadeniach,
- odstraňovanie revíznych porúch,
- čítanie riadkových schém - technickej dokumentácie,
- bežné elektroúdržbárske práce

- uplatnenie v prosperujúcej spoločnosti
- možnosť profesijného a odborného rastu
- bohatý sociálny program

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektromechanik, elektrikár...

Požadovaná prax

2

- vyhláška 508/2009 Z.z. § 22
- ochota pracovať na zmeny Sedita Sereď- trojzmenná prevádzka, Figaro Trnava- dvozmenná prevádzka
- zodpovednosť a flexibilita

I.D.C. Holding, a.s. je najväčším slovenským producentom cukroviniek a trvanlivého pečiva. Spoločnosť vychádza z viac než 100 ročnej tradície výroby v trnavskom závode Figaro Trnava a z viac než 60 ročnej tradície výroby trvanlivého pečiva v Pečivárňach Sereď.

Získaním certifikátov kvality podľa medzinárodných noriem sa posilnila schopnosť I.D.C. Holding, a. s. uspokojiť potreby zákazníkov poskytovaním bezpečných potravín, ktoré vo všetkých ukazovateľoch spĺňajú požiadavky legislatívy EÚ na kvalitu a bezpečnosť potravín.

Vo výrobných závodoch spoločnosti I.D.C. Holding, a.s. sa vyrábajú obľúbené výrobky, pri výrobe ktorých sa uplatňuje tradičná receptúra s použitím najmodernejších zariadení a zohľadnení všetkých požiadaviek na kvalitu.
Medzi najznámejšie produkty patria nepochybne Horalky, Tatranky, Mila, Mäta, Lina, Kávenky, Kakaové rezy, mentolové karamely Snehulky, celý rad funkčných cukríkov pod značkou Verbena, lízanky, želé cukríky a banánky máčané v horkej čokoláde. V Českej republike, V Poľsku a v Maďarsku má spoločnosť vybudované obchodné spoločnosti s kompletným obchodným tímom, logistickým a marketingovým zázemím.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Ostatná priemyselná výroba

V prípade, ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, zašlite si prosím svoju žiadosť a profesijný životopis na jeden z uvedených kontaktov našej spoločnosti.

Touto cestou Vám oznamujeme, že kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá budeme priebežne pozývať na výberové konanie. Inzerát platí do zmazania !

ODPOVEĎ BUDEME ZASIELAŤ PO UKONČENÍ VÝBEROVÉHO KONANIA LEN TÝM KANDIDÁTOM, KTORÍ SA ZÚČASTNILI VÝBEROVÉHO KONANIA. OSTATNÉ ŽIVOTOPISY KANDIDÁTOV BUDÚ NA ZÁKLADE SÚHLASU EVIDOVANÉ V NAŠEJ PERSONÁLNEJ DATABÁZE.

Odoslaním Vašich údajov vyhlasujete, že v súlade so zákonom č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov poskytujete osobné údaje podľa zákona č.311/2001 Z.z. Zákonník práce uvedené v CV prevádzkovateľovi I.D.C. Holding, a.s. za účelom získania zamestnania v tejto spoločnosti.
I.D.C. Holding, a.s. si vyhradzuje právo evidovať v databáze uchádzačov o zamestnanie prijaté osobné údaje po dobu jedného roka. Po tejto lehote budú osobné údaje zlikvidované. Vaše osobné údaje budú sprístupnené zamestnancom DĽZ, ktorí sú oprávnení s nimi nakladať. Podľa § 28 ods.1 z.č. 122/2013 Z.z. máte právo na základe písomnej žiadosti vyžadovať potvrdenie, či sú alebo nie sú Vaše osobné údaje spracúvané za účelom získania zamestnania v spoločnosti, ako i žiadať o opravu nesprávnych, neúplných a neaktuálnych osobných údajov.

Adresa spoločnosti

I.D.C. Holding, a.s., prevádzkareň Sereď
Trnavská cesta 946/14
926 01 Sereď 1

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Renáta Žigová
Tel.: 0317880329
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 937826   Dátum zverejnenia: 21.11.2016