Inžinier údržby - praktikant (prostredníctvom absolventského programu)

I.D.C. Holding, a.s.

Miesto práce
Sereď, Trnavský kraj
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • oboznámenie sa s výrobným prostredím
  • spolupráca pri zavádzaní nového informačného systému údržba ako aj administratívna práca pri zavádzaní
  • práca v novom systéme ako zadávanie nových plánovaných činností, opráv, kontrol, čistenia, následná kontrola, vyhodnocovanie a vytváranie grafov
  • zostavovanie plánov preventívnej údržby a kontrola plnenia
  • organizovanie porád ohľadne údržby
  • riešenie dennodenných problémov v procese a zlepšovanie procesov údržby príp. výroby
  • komunikácia so zahraničnými dodávateľmi
  • komunikácia s domácimi dodávateľmi
  • zodpovednosť za dokumentáciu v papierovej aj elektronickej forme
  • zodpovednosť za prípravu na externé audity (dokumentácia, certifikáty a pod.)
  • komunikácia s nákupným oddelením, definovanie náhradných dielov na zakúpenie
  • spolupráca s investičným oddelením na najnovších projektoch a aktívne zapájanie sa do procesu prípravy investícii
  • spolupráca s areálovou údržbou (kotolne, vodárne, osvetlenie, vzduchotechnika
  • znalosť problematiky odpadov a životného prostredia výhodou

Absolventský program je šanca pre šikovných a cieľavedomých mladých ľudí, ktorí sa chcú učiť, pracovať a profesijne rásť v našej spoločnosti.
Je to ročný adaptačný proces, ktorého cieľom nie je len ročné spoznávanie výrobných procesov, ale i priame zapracovanie sa a aktívna spoluúčasť na výrobe produktov v potravinárskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na slovenskom trhu.

Absolventský program je určený pre absolventov vysokej školy technického smeru (zameranie elektrotechnický alebo strojárenský priemysel), max. 1 rok po ukončení štúdia.

Absolventom ponúkame pracovnú príležitosť na plný úväzok (doba určitá 1 rok s možnosťou predĺženia).

  • možnosť prepojenia teoretických vedomostí s praxou
  • práca v stabilnej - prosperujúcej spoločnosti
  • zaujímavý sociálny program

V prípade, ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, zašlite si prosím svoju žiadosť a profesijný životopis na jeden z uvedených kontaktov našej spoločnosti.
Touto cestou Vám oznamujeme, že kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá budeme priebežne pozývať na výberové konanie. Inzerát platí do zmazania!

ODPOVEĎ BUDEME ZASIELAŤ PO UKONČENÍ VÝBEROVÉHO KONANIA LEN TÝM KANDIDÁTOM, KTORÍ SA ZÚČASTNILI VÝBEROVÉHO KONANIA. OSTATNÉ ŽIVOTOPISY KANDIDÁTOV BUDÚ NA ZÁKLADE SÚHLASU EVIDOVANÉ V NAŠEJ PERSONÁLNEJ DATABÁZE.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ technického smeru (zameranie elektrotechnický alebo strojárenský priemysel),

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • schopnosť rychle sa učiť nové veci, flexibilita,
  • technické myslenie, strategické myslenie,
  • iniciatívny prístup k riešeniu problémov,
  • komplexné vnímanie súvisiacich procesov,
  • pracovitosť, samostatnosť, zodpovednosť,
  • odolnosť voči stresu,
  • schopnosť tímovej práce

Sme hrdý zamestnávateľ už vyše 100 rokov a naše značky predstavujú nie len kvalitu a tradíciu v produkcií trvanlivého pečiva a cukroviniek, ale zároveň zosobňujú jedného z najstabilnejších zamestnávateľov v trnavskom regióne.
Svojim zamestnancom poskytujeme uplatnenie spojené s množstvom zamestnaneckých benefitov a prácu v kolektíve, ktorý je srdcom značiek ako Horalky, Mila, Kávenky, Kakaové rezy, Snehuľky, Doxy, ako aj množstva nezameniteľných perníčkov, piškót, sušienok a oblátok.
Vďaka dôrazu na kvalitu, zachovávaniu pôvodných receptúr a s využívaním najmodernejších technológií vynikáme vo výrobných závodoch v Seredi, Trnave a Cíferi medzi výrobcami cukroviniek doma, aj v zahraničí. V Českej republike, Poľsku a Maďarsku máme vybudované dcérske spoločnosti s kompletným obchodným tímom, logistickým a marketingovým zázemím. Svoje výrobky exportujeme k zákazníkom do viac ako 30 krajín sveta.
Našim krédom je sila a stabilita.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Renáta Žigová
Tel.: +421317880329
E-mail: poslať životopis
ID: 3128832  Dátum zverejnenia: 12.7.2017