Manažér pre kľúčových zákazníkov, pr. Pečivárne Sereď

I.D.C. Holding, a.s.

Trnavská cesta 946/14, 926 01 Sereď 1, Trnavský kraj, Nitriansky kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zastupovanie záujmov spoločnosti v oblasti predaja,
  • spolupráca pri tvorbe stratégie spoločnosti s kľúčovými zákazníkmi,
  • hľadanie alternatívnych kanálov predaja,
  • tvorba plánov predaja a realizácia cieľov v oblasti výsledkov aktivít so zákazníkmi,
  • koordinácia obchodno-marketingových plánov u pridelených zákazníkov so stratégiou spoločnosti a marketingovým plánom spoločnosti,
  • vytvorenie a príprava informačnej databázy o zákazníkoch,
  • pravidelná komunikácia s oblastnými vedúcimi predaja ohľadom plánu obchodno-marketingových aktivít, práce na maloobchodoch a hypermarketoch u jednotlivých zákazníkov.

  • práca v stabilnej - prosperujúcej spoločnosti
  • zaujímavý sociálny program
  • rozvoj zamestnancov formou vzdelávania
  • flexibilný pracovný čas

V prípade ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, zašlite si prosím svoju žiadosť a profesijný životopis na jeden z uvedených kontaktov našej spoločnosti.
Touto cestou Vám oznamujeme, že kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá budeme pozývať na výberové konanie v priebehu mesiaca jún 2017.
Odpoveď budeme zasielať po ukončení výberového konania iba tým kandidátom, ktorí sa zúčastnili výberového konania. Ostatné životopisy kandidátov budú na základe súhlasu evidované v našej personálnej databáze.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

profesionálne vystupovanie, strategické myslenie, organizačné schopnosti, vyjednávacie zručnosti, rozhodnosť, zodpovednosť, mlčanlivosť.

Sme hrdý zamestnávateľ už vyše 100 rokov a naše značky predstavujú nie len kvalitu a tradíciu v produkcií trvanlivého pečiva a cukroviniek, ale zároveň zosobňujú jedného z najstabilnejších zamestnávateľov v trnavskom regióne.
Svojim zamestnancom poskytujeme uplatnenie spojené s množstvom zamestnaneckých benefitov a prácu v kolektíve, ktorý je srdcom značiek ako Horalky, Mila, Kávenky, Kakaové rezy, Snehuľky, Doxy, ako aj množstva nezameniteľných perníčkov, piškót, sušienok a oblátok.
Vďaka dôrazu na kvalitu, zachovávaniu pôvodných receptúr a s využívaním najmodernejších technológií vynikáme vo výrobných závodoch v Seredi, Trnave a Cíferi medzi výrobcami cukroviniek doma, aj v zahraničí. V Českej republike, Poľsku a Maďarsku máme vybudované dcérske spoločnosti s kompletným obchodným tímom, logistickým a marketingovým zázemím. Svoje výrobky exportujeme k zákazníkom do viac ako 30 krajín sveta.
Našim krédom je sila a stabilita.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 3074133  Dátum zverejnenia: 23.5.2017