Mzdový účtovník, o.z. Pečivárne Sereď

I.D.C. Holding, a.s.

I.D.C.Holding, a.s., o.z. Pečivárne Sereď, Trnavská cesta 946/14, 926 14 Sereď, Trnavský kraj
Termín nástupu
január 2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vykonávanie zúčtovania miezd,
  • spracovávanie podkladov k výplate,
  • kontrola odvodov voči jednotlivým poisťovniam a daňovému úradu,
  • vypracovávanie výkazov a zabezpečovanie potrebnej komunikácie s týmito inštitúciami,
  • usmerňovanie zamestnancov pri spracovaní podkadov pre spracovanie miezd,
  • vyžadovanie od zamestnancov kompletné podklady pre spracovanie miezd,
  • vydávanie potvrdení o príjme pre potreby jednotlivých zamestnancov,
  • zodpovednosť za bezchybné spracovanie miezd zamestnancom v súlade s legislatívou a firemnými predpismi,
  • zodpovednosť za bezchybné odvody poistného do poisťovní, za správne rozúčtovanie miezd a odvodov do účtovníctva,
  • zodpovednosť za utajovanie a dodržiavanie mlčanlivosti.

Pracovná pozícia je obsadzovaná na dobu určitú - zastupovanie MD a RD.

  • práca v stabilnej - prosperujúcej spoločnosti
  • zaujímavý sociálny program
  • rozvoj zamestnancov formou vzdelávania
  • dochádzkový bonus
  • pružný pracovný čas

V prípade, ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, zašlite si prosím svoju žiadosť a profesijný životopis na jeden z uvedených kontaktov našej spoločnosti.

Touto cestou Vám oznamujeme, že kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá budeme pozývať na výberové konanie v priebehu mesiacov november - december 2014.

ODPOVEĎ BUDEME ZASIELAŤ PO UKONČENÍ VÝBEROVÉHO KONANIA LEN TÝM KANDIDÁTOM, KTORÍ SA ZÚČASTNILI VÝBEROVÉHO KONANIA. OSTATNÉ ŽIVOTOPISY KANDIDÁTOV BUDÚ NA ZÁKLADE SÚHLASU EVIDOVANÉ V NAŠEJ PERSONÁLNEJ DATABÁZE.

Ďakujeme za pochopenie.

Odoslaním Vašich údajov vyhlasujete, že v súlade so zákonom č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov poskytujete osobné údaje podľa zákona č.311/2001 Z.z. Zákonník práce uvedené v CV prevádzkovateľovi I.D.C. Holding, a.s. za účelom získania zamestnania v tejto spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • zodpovednosť, samostatnosť
  • precíznosť, dôslednosť
  • komunikatívnosť
  • schopnosť zvládať záťažové situácie
  • dodržiavanie mlčanlivosti
  • znalosť predpisov v oblasti mzdovej, daňovej a sociálnej problematiky v zmlysle platnej legislatívy
  • požadovaná prax v oblasti mzdového účtovníctva min. 1 rok PODMIENKOU

Sme hrdý zamestnávateľ už vyše 100 rokov a naše značky predstavujú nie len kvalitu a tradíciu v produkcií trvanlivého pečiva a cukroviniek, ale zároveň zosobňujú jedného z najstabilnejších zamestnávateľov v trnavskom regióne.
Svojim zamestnancom poskytujeme uplatnenie spojené s množstvom zamestnaneckých benefitov a prácu v kolektíve, ktorý je srdcom značiek ako Horalky, Mila, Kávenky, Kakaové rezy, Snehuľky, Doxy, ako aj množstva nezameniteľných perníčkov, piškót, sušienok a oblátok.
Vďaka dôrazu na kvalitu, zachovávaniu pôvodných receptúr a s využívaním najmodernejších technológií vynikáme vo výrobných závodoch v Seredi, Trnave a Cíferi medzi výrobcami cukroviniek doma, aj v zahraničí. V Českej republike, Poľsku a Maďarsku máme vybudované dcérske spoločnosti s kompletným obchodným tímom, logistickým a marketingovým zázemím. Svoje výrobky exportujeme k zákazníkom do viac ako 30 krajín sveta.
Našim krédom je sila a stabilita.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Petra Klimova
Tel.: +421317880379
E-mail: poslať životopis
ID: 1916742  Dátum zverejnenia: 3.11.2014