Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Elektrikár - Sereď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- oprava strojnotechnologických zariadení
- elektrické inštalácie rozvodových zariadení
- údržba a preverovanie existujúcich elektrických zariadení
- odstraňovanie revíznych porúch
- manipulácia na vysokom napätí
- znalosť riadiacich systémov, meranie a regulácie
- čítanie riadkových schém
Miesto práce
Trnavská 946/14, 926 14 Sereď, Trnavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Iné výhody
-práca v stabilnej spoločnosti
-odmena za vzornú dochádzku
-poskytnutie osobných ochranných pracovných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Zameranie, odbor:
elektrotechnické
Znalosti
Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Internet (e-mail, www) - základy
Požadovaná prax
Prax na pozícii/v oblasti:
elektrikár

Počet rokov praxe:
1
k výkonu práce je potrebné vlastniť vyhlášku 718/2002 Z.z., §22
ochota pracovať a učiť sa nové veci
ochota pracovať na zmeny
časová flexibilita
samostatnosť
zodpovednosť

I.D.C. Holding, a.s. je najväčším slovenským producentom cukroviniek a trvanlivého pečiva. Spoločnosť vychádza z viac než 100 ročnej tradície výroby v trnavskom závode Figaro Trnava a z viac než 60 ročnej tradície výroby trvanlivého pečiva v Pečivárňach Sereď.

Získaním certifikátov kvality podľa medzinárodných noriem sa posilnila schopnosť I.D.C. Holding, a. s. uspokojiť potreby zákazníkov poskytovaním bezpečných potravín, ktoré vo všetkých ukazovateľoch spĺňajú požiadavky legislatívy EÚ na kvalitu a bezpečnosť potravín.

V odštepných závodoch spoločnosti I.D.C. Holding, a.s. sa vyrábajú obľúbené výrobky, pri výrobe ktorých sa uplatňuje tradičná receptúra s použitím najmodernejších zariadení a zohľadnení všetkých požiadaviek na kvalitu.
Medzi najznámejšie produkty z o.z. Pečivárne Sereď patria nepochybne Horalky, Tatranky, Mila, Mäta, Lina, Kávenky, Kakaové rezy. Z produkcie cukroviniek o. z. Figaro Trnava patria medzi najobľúbenejšie určite mentolové karamely Snehulky, celý rad funkčných cukríkov pod značkou Verbena, lízanky, želé cukríky a banánky máčané v horkej čokoláde. Výrobný závod I.D.C. LOLLY, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou so silným portfóliom sezónnych výrobkov pre Veľkú noc a Vianoce a výrobný závod VÁCLAV & JEŽO, a.s. kde sa vyrábajú piškóty. V Českej republike, V Poľsku a v Maďarsku má spoločnosť vybudované obchodné spoločnosti s kompletným obchodným tímom, logistickým a marketingovým zázemím.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Ostatná priemyselná výroba
V prípade, ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, zašlite si prosím svoju žiadosť a profesijný životopis na jeden z uvedených kontaktov našej spoločnosti.
Touto cestou Vám oznamujeme, že kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá budeme pozývať na výberové konanie.
Odpoveď budeme zasielať len kandidátom, ktorí spĺňajú stanovené kritériá na uvedenú pracovnú pozíciu.
V súvislosti so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov, uveďte prosím v žiadosti súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v našej personálnej databáze po dobu jedného roka, inak budú Vaše materiály v zmysle citovaného zákona skartované.
Ďakujeme za pochopenie
Adresa spoločnosti
I.D.C. Holding, a.s.
Trnavská 946/14 Zobraziť na mape
926 14 Sereď
Kontakt
Kontaktná osoba: PhDr. Nikol Lanczová
Tel.: 031/788 03 46
Fax: 031/788 01 51
E-mail: poslať životopis

ID: 1269967   Dátum zverejnenia: 26.9.2012
Lokalita: Trnavský kraj
Pozícia: Elektrikár
Spoločnosť: I.D.C. Holding, a.s.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke