Vedúci kontrolingu

Miesto práce
okres Topolčany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste presvedčený, že viete o čom je kontroling vo výrobnej spoločnosti? Máte potenciál, manažérske schopnosti a uvedomujete si význam relevantných informácií pre riadenie podniku?

Cítite sa doma v nasledovných oblastiach:
- organizácia práce, resp. procesov
- vedenie menšieho tímu (v súčasnosti sú na oddelení 2 kontrolóri)
- doťahovanie úloh do konca
- orientácia na detail, venujete sa aj najmenšiemu detailu, pokiaľ je to potrebné
- navrhujete riešenia pre interných zákazníkov, počúvate ich požiadavky
- myslíte analyticky a zároveň synteticky
- pozitívne pristupujete k zmenám, ste otvorená osobnosť s jasnými hodnotami

Úspešný kandidát sa stane súčasťou spoločnosti, ktorá je lídrom na trhu predaja hydiny. Bude pracovať v mladom kolektíve. Náš budúci kolega získa aj skúseného mentora, ktorý mu ochotne podá pomocnú ruku. Ponúkame možnosť získať nové znalosti o chode potravinárskej spoločnosti a vedomosti zo širokého spektra oblastí naprieč celou firmou (nielen kontroling a účtovníctvo).

Náplň práce:
- vykonávate kontrolné, rozborové, poradenské a plánovacie činnosti pre rozhodovanie manažmentu
- navrhujete a vytvárate reporty v MIS (Cognos)
- zabezpečujete spracovanie reportingu
- zabezpečujete spracovanie krátkodobých, strednodobých a dlhodobých plánov
- zabezpečujete vyhodnocovanie skutočných a plánovaných kalkulácií
- sledujete a vyhodnocujete dennú výrobu, výťažnosti, produktivitu práce po výrobných strediskách, stav a vývoj zásob; taktiež obchodnej a finančnej výkonnosti
- spolupracujete pri tvorbe pravidiel vnútropodnikového účtovníctva
- vytvárate podklady a požiadavky pre IS vrátane MISu

- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť sebarealizácie
- mobilný telefón
- notebook
- mzdové ohodnotenie zodpovedajúce kvalite uchádzača

Ak Vás ponuka zaujala, tak nám prosím pošlite svoj životopis spolu s odpoveďou na otázku: "Prečo by sme si mali vybrať práve Vás?"
My Vám na oplátku sľúbime, že odpovieme každému jednému uchádzačovi.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Access - Základy
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť AGROTEC Slovensko s.r.o. vznikla 25. 11. 1993. Je autorizovaným predajcom nákladných a úžitkových vozidiel značky IVECO a FIAT PROFESSIONAL, osobných automobilov značky JEEP a importérom poľnohospodárskej techniky značky NEW HOLLAND. Pôvodné obchodné meno spoločnosti – BMC, spol. s r.o. sa od 1.5.2016 zmenilo na AGROTEC Slovensko s.r.o. V januári 2011 sa spoločnosť stala členom skupiny AGROTEC, ktorá je jedným z najvýznamnejších dodávateľov poľnohospodárskej, stavebnej a dopravnej techniky pre Českú, Slovenskú a Maďarskú republiku.

AGRI CS Slovakia s.r.o. je súčasťou skupiny AGROTEC GROUP, najväčšieho dodávateľa pozemnej techniky (poľnohospodárskej a stavebnej techniky, nákladných a osobných áut) na území CZ, SK a HU s tradíciou od roku 1990.
Stratégiou AGRI CS Slovakia je rozširovať ponuku služieb pre poľnohospodárov. Neustále posilňuje svoje postavenie v predaji a servise poľnohospodárskej a stavebnej techniky na Slovensku.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mária Trenčianská
Tel.: +421901919322
E-mail: poslať životopis
ID: 1990266  Dátum zverejnenia: 23.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou