Údržbár

eliastech s.r.o.

Miesto práce
SNP 2113, Krásno nad Kysucou
Termín nástupu
dohodou
855 EUR/mesiacvariabilné časti mzdy do 250€ - bonus za platné Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom - elektrotechnik - §23, §22 - dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržbárske práce
- kontrola a údržba elektrických a ostatných zariadení
- zodpovednosť za dennú a mesačnú kontrolu a údržbu výrobných strojov a zariadení

Informácie o výberovom konaní

Vhodných kandidátov na pozíciu budeme následne kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrikár, elektortechnik, mechanik

Vodičský preukaz

B

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom - elektrotechnik - §23, §22 nad 1000 V podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z.,

Spoločnosť eliastech s.r.o. je výrobná spoločnosť v automobilovom priemysle. Našou prioritou je neustále zvyšovať produkciu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2893261  Dátum zverejnenia: 12.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 855 EUR/mesiac