Operátor výroby

Hyundai Dymos Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislavská cesta 119, 01001 Žilina, Žilinský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Montáž finálneho výrobku
- Práca na výrobnej linke v automobilovom priemysle
- Manuálna práca v stoji
- Plnenie úloh zadaných team lídrom v súlade s pracovnými inštrukciami
- Práca na zmeny

- Perspektívne zamestnanie v novom modernom závode
- Zázemie stabilnej spoločnosti
- Závodné stravovanie
- Práca na hlavný pracovný pomer - pracovná zmluva
- Zaujímavé platové ohodnotenie, zamestnanecké benefity, 13 plat,
dochádzkový bonus, všetky zákonné príplatky

Ponúkame perspektívne zamestnanie na plný pracovný úväzok, skúsenosti z automotive vítané

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

výroba

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- zodpovednosť, precíznosť, spoľahlivosť
- dobrý zdravotný stav
- pracovná disciplína
- časová flexibilita

DYMOS is an abbreviation of Dynamic Motor System. Putting top priority on customer satisfaction with advanced technologies and quality products, DYMOS is actively practicing R&D, employee-centered and global management to become the leading automobile parts manufacturer. Through these efforts, DYMOS makes its best for customers to create more value to enhance their competitiveness.

DYMOS has satisfied customer’s needs with its quality products, positioning itself as one of the most reliable suppliers of key auto parts. Based on its high reputation, DYMOS is a global firm with its parent company, Hyundai-Kia automotive group.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hyundai DYMOS Slovakia s.r.o.
Bratislavská cesta 119
010 01 Žilina

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2123783   Dátum zverejnenia: 8.11.2016