ERP Senior Consultant / CO modul

Hyundai AutoEver Europe GmbH, organizační složka

Místo práce
Nošovice, Okres Frýdek - Místek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás na pozici čeká:

údržba a podpora modulu CO v SAP

řešení vzniklých problémů v CO oblasti

přímá podpora a školení koncových uživatelů

specifikace technického designu, vedení vývoje a testování změn

analyzování chyb a problémů, identifikování hlavních programových chyb a navrhování řešení

Jaké znalosti a dovednosti očekáváme od Vás:

SŠ / VŠ technického směru a praxe na obdobné pozici min. 2 roky

komunikativní znalost angličtiny

dobrá znalost SAP, modulu CO, včetně IMG

znalost ABAP výhodou

schopnost pracovat v mezinárodním prostředí

Co vám můžeme nabídnout:

  • perspektivní zaměstnání v zázemí prosperující mezinárodní společnosti
  • pružnou pracovní dobu
  • motivující platové ohodnocení
  • bezva kolektiv a pravidelné týmové akce
  • zajištění dopravy do a ze zaměstnání
  • denní výběr z české a korejské kuchyně za zvýhodněné ceny
  • příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění
  • Účast na IT projektech, možnost profesního a kariérního růstu

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3143590  Dátum zverejnenia: 27.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.