Hľadá sa IT / Web Specialist!

Hyundai AutoEver Europe GmbH, organizačná zložka

Veľká Okružná 43, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Žilina
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte aspoň 2-ročné skúsenosti v oblasti IT a radi by ste ich využili pri práci v medzinárodnej IT spoločnosti? Ak Vám niečo hovorí ASP.NET, Java, PL SQL a SQL for Oracle a dohovoríte sa po anglicky, dajte nám o sebe vedieť!
Vašou náplňou práce bude:
* podpora operačného systému
* modifikácia existujúcich webových systémov
* podpora a údržba existujúcich aplikácií

Ponúkame zaujímavú pracovnú príležitosť v rámci medzinárodného prostredia!
* nadštandardné platové ohodnotenie
* zamestnanecké výhody
* možnosť kariérneho rastu
* práca v úspešnom dynamickom tíme

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v ANGLICKOM jazyku. Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
JavaScript - Základy
Oracle PL/SQL - Základy
ASP.NET - Pokročilý
Oracle Database - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme kolegu, ktorý by mal mať:
* Analytické a logické myslenie
* Komunikatívnosť a tímový duch
* Schopnosť navrhovať riešenia, samostatnosť
* Flexibilita, cieľavedomosť, systematický prístup

Hyundai AutoEver Europe GmbH (HAEE) je plne vlastnená dcérska spoločnosť skupiny Hyundai & KIA Motor Group so sídlom v Soule (Južná Kórea). Spoločnosť Hyundai AutoEver Europe GmbH má svoje európske ústredie v Nemecku a pobočky na Slovensku, v Českej republike a v Rusku. Poskytujeme IT služby, ktoré podporujú inovácie a IT konkurencieschopnosť spoločností Hyundai a KIA v rôznych európskych krajinách v oblastiach ako predaj, vývoj, implementácia a prevádzka výrobných systémov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2430391  Dátum zverejnenia: 18.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou