1st Level Help Desk

Hyundai AutoEver Europe GmbH, organizačná zložka

Miesto práce
Teplička nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 950 EUR/mesiac950

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozíciu 1st Level Help Desk IT Asistenta hľadáme šikovného kolegu, ktorý sa nebojí nových výziev.

Čo Ťa u nás čaká?

Množstvo technických taskov od zákazníkov, oprava a reinštalácia počítačov, prechod z Windows 7 na Windows 10, denné monitorovanie rozličných IT systémov, pravidelné reportovanie, údržba CCTV, technická podpora a pomoc dalším tímom a mnoho ďalšieho.

Okrem množstva práce, ponúkame velmi zaujímavé finančné a nefinančné benefity, možnosť odborného vzdelávania. Do práce Ťa dopravíme alebo Ti prispejme na cestu.

Pracovný pomer je na dobú určitú – zástup počas rodičovskej dovolenky. Neváhaj nás kontaktovať alebo daj to vedieť svojím známym.

Informácie o výberovom konaní

KONTAKTUJEME LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT,technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

tímový hráč so schopnosťou pracovať samostane
zodpovedný s profesionálnym prístupom k práci
komunikačné zručnosti
technická zdatnosť
bezúhonnosť

Hyundai AutoEver Europe GmbH (HAEE) je plne vlastnená dcérska spoločnosť skupiny Hyundai & KIA Motor Group so sídlom v Soule (Južná Kórea). Spoločnosť Hyundai AutoEver Europe GmbH má svoje európske ústredie v Nemecku a pobočky na Slovensku, v Českej republike a v Rusku. Poskytujeme IT služby, ktoré podporujú inovácie a IT konkurencieschopnosť spoločností Hyundai a KIA v rôznych európskych krajinách v oblastiach ako predaj, vývoj, implementácia a prevádzka výrobných systémov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1084194  Dátum zverejnenia: 29.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 950 EUR/mesiac950