Hypotekárny špecialista na centrále

Hypocentrum finančné služby, a.s.

Miesto práce
Laurinská 18, 811 01, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.07.2015
Mzdové podmienky (brutto)
FIX + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Finančné sprostredkovanie v oblasti úverov
Vybavovanie klientov pridelených spoločnosťou
Oslovovanie klientov z databázy spoločnosti a
aktívne vyhľadávanie nových klientov
Vypracovanie ponúk financovania
Predkladanie a vysvetlenie ponúk klientom
spoločnosti
Zabezpečenie chodu zákazníckeho centra
Príprava a kompletizácia žiadosti o úver
Dohľad nad úspešným čerpaním úveru klienta

Fixné ohodnotenie v kombinácii s motivačnou variabilnou zložkou (provízie)
Pracovné miesto s poskytnutím PC a MT
Spolupracujeme so všetkými hypotekárnymi bankami a inými úverovými spoločnosťami
Nadštandardná právna, marketingová a produktová podpora centrály
Informačný systém evidencie klientov, produktov a provízií
Služba interného kuriéra
Možnosť vykonania sprostredkovateľskej činnosti aj v sektore poistenia a zaistenia
Úzka spolupráca s významnou partnerskou realitnou kanceláriou

Informácie o výberovom konaní

Uchádzači budú najprv posúdení podľa životopisov.
Následne sa s vybranými kandidátmi uskutoční osobný pohovor.
Životopisy s motivačným listom zasielajte na [email protected]
Do predmetu emailu uveďte názov: „Hypotekárny špecialista“
Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním a archivovaním osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.122/2013 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

*prax v oblasti sprostredkovania úverových produktov, prípadne banková prax v oblasti úverov potrebná
* prezentačné schopnosti a komunikatívnosť
* príjemné vystupovanie voči klientom
* samostatnosť a flexibilita
* orientácia na výsledok
* znalosť anglického jazyka výhodou

Hypocentrum finančné služby a. s. je na trhu od roku 2004 a je spojená so začiatkom fungovania prvého hypotekárneho makléra na Slovensku. V súčasnosti zastrešuje potreby individuálnych klientov v oblasti úverov, poistenia a ostatných finančných služieb. Sme zmluvným partnerom väčšiny bánk a poisťovní. Vďaka tomu dnes ponúkame komplexné finančné služby, či už samotne v oblasti hypotekárneho financovania alebo poistenia, až po vypracovanie celkovej finančnej stratégie pre klienta.
Našim cieľom je poskytnúť každému klientovi služby na najvyššej úrovni so zameraním na uspokojenie jeho individuálnych potrieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1413161  Dátum zverejnenia: 27.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: FIX + variabilná zložka